Zdobywcy odznaki (Ciekawe miejsca w Polsce)

2023

STOPIEŃ POPULARNY
1. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
2. Wodecka Danuta  Wodzisław Śląski
3. Tytko Bogdan Czernica
4. Krzemień Marek Pszów
5. Krzemień Beata Pszów
6. Gac Sławomir Rydułtowy
7. Antonowicz Jacek Rybnik
8. Kosiński Janusz Rybnik
9. Lorenz Tadeusz Rybnik
10. Okun Dariusz Rydułtowy
11. Fudała Ryszard Wodzisław Śląski
12. Laskowski Andrzej Łódź
13.Kardas -Laskowska Magdalena Łódź
14. Szkołut Jan Alfred Kraków
15. Galewski Grzegorz Wodzisław Śląski
16. Galewska Joanna Wodzisław Śląski
17. Pelc Krzysztof Oświęcim
18. Pelc Maria Oświęcim
19. Czapliński Mirosław Frombork
20.Berny Maciej Jaworzno
21.Berczyński Andrzej Duszniki Zdrój
22. Wojtal Beata Tychy
23. Wojtal Ryszard Tychy
24. Niewińska Katarzyna Czerwionka – Leszczyny
25. Kielar Paweł Iwonicz Zdrój
26. Synoracki Mariusz Buk
27. Potrząsaj Sylwester Lipsko
28. Kapusciok Ewa Tychy
29. Polak Karol Częstochowa
30. Polak Agata Częstochowa
31. Polak Wiktor Częstochowa
32. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
33. Chełmiński Andrzej Jastrzębie Zdrój
34  Warmuła Antoni Rybnik
35. Berczyński Henryk Duszniki Zdrój
36. Twardzik Beata Duszniki Zdrój
37. Smogor Jan Kłodzko
38. Ostrowska Regina Kudowa Zdrój
39. Łapicki Jan Łężyce
40. Małysiak Edyta Duszniki Zdrój
41. Małysiak Jan Duszniki Zdrój
42. Kańtoch Marek Strzyżowice
43. Czerniawski Adam Gliwice
44. Kubik Antoni Pszczyna
45. Sadkiewicz Janusz Świdnica
46. Bajda Stanisław Tychy
47. Kotarski Marian Myszków
48. Imiełowski Jan Myszków
49. Zysiak Andrzej Myszków
50. Domagała Ireneusz Myszków
51. Wychowali Tadeusz Złoty Potok
52. Iwaniuk Bogusław Knurów
53. Dębniak Mariola Borkowo
54. Dębniak Krzysztof Borkowo
55. Dębniak Jakub Borkowo
56. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
57. Janik Piotr Zręcin
58. Polańska Ewa Stanisławów Skrzański
59. Grabowski Zdzisław Toruń
60. Grabowska Ewa Toruń
61. Miłoszewski Henryk Toruń
62. Czech Hanna Toruń
63. Borzecki Robert Marki
64. Borzecki Krzysztof Marki
65. Borzecka Paulina Marki
66. Borzecka Maria Marki
67. Jędrulok Mirosław Chorzów
68. Dzidowski Marek Myszków
69. Ociepka Łukasz Myszków
70. Król Barbara Świebodzice
71. Seweryn Tomasz Chrzanów
72. Seweryn Anna Chrzanów
73. Seweryn Natalia Chrzanów
74. Szczerbowski Andrzej Ustroń
75. Szczerbowska Eulalia Ustroń
76. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
77. Wiśniewski Roman Biała
78. Węglowski Eugeniusz Sokołów Małopolski
79. Węglowska Stanisława Sokołów Małopolski
80. Milewski Bernard Maszewo Duże
81. Goleń Seweryn Jedlicze
82. Gruszczyński Marcin Rawa Mazowiecka
83. Dera Wojciech Poznań
84. Dera Anna Mosina
85. Dera Wojciech Mosina
86.Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
87. Musioł Tomasz Krostoszowice
88. Musioł Witold Krostoszowice
89. Musioł Maciej Krostoszowice
90. Musioł Lidia Krostoszowice
91. Laskowska Lilianna Katowice
92. Knopek Magdalena Ołdrzychowice Kłodzkie
93. Woźniak Tomasz Żarki
94. Wożniak Tymoteusz Żarki
95. Gawęda Elżbieta Żarki
96. Stawiarczyk Władysław Gliwice
97. Szerszeń Jarosław Gliwice
98. Treichel Jacek Pokrzywno
99. Treichel Marlena Pokrzywno
100. Wielemborek-Szkup Katarzyna Domaniewice
101. Sankala Katarzyna Pszów
102. Lorek Michał Pszów
103. Piotr Żekanowski Płock
104. Cytowska Brygida Świnoujście
105. Cytowski Bogdan Świnoujście
106. Zając Maciej Kozienice
107. Pomykała Artur Końskawola
108. Dąbrowski Tomasz Hoogeveen -Holandia
109. Guzewicz Agata Jelenia Góra
110. Guzewicz Jan Jelenia Góra
111. Guzewicz Monika Jelenia Góra
112. Szynk Henryk Wrocław
113. Piecha Romana Rybnik
114. Piecha Mirosław Rybnik
115. Ziarnik Przemysław Bydgoszcz
116. Guttmann Jarosław Grudziądz
117. Adamski Leszek Warszawa
118. Garbas Jerzy Rydułtowy
119. Słanina Piotr Wodzisław Śląski
120. Słanina Marta Wodzisław Śląski
121. Pietrasik Tadeusz Legnica
122. Ahnert Janusz Studzionka
123. Antończak Lucyna Studzionka
124. Kopeć Marcin Błonie
125 Mrożek Andrzej Rogoźnik
126. Walasek Michał Bytom
127. Ciuksza Mateusz Piła
128. Ciuksza Jarosław Piła
129. Ciuksza Renata Piła
130. Osmelak Leszek Szczecin
131. Osmelak Agnieszka Szczecin
132. Bednorz Remigiusz Imielin
133. Pilarski Piotr Ostrów Wielkopolski
134. Luzar Ewelina Gębice
135. Koleśnik Jan Warszawa
136. Koleśnik Katarzyna Warszawa
137. Ramus Jacek Dobrzeń Wielki
138. Ramus Izabela Dobrzeń Wielki
139. Drozd Ryszard Duszniki Zdrój
140. Goszczyński Krzysztof Duszniki Zdrój
141. Winnicki Roland Duszniki Zdrój
142.Jędrzejewski Cezary Warszawa
143. Kowalski Wojciech Lublin
144. Nowak Mirosław Turza Śląska
145. Banaszkiewicz Wiesław Toruń
146. Banaszkiewicz Wojciech Toruń
147. Banaszkiewicz Mateusz Toruń
148. Szewczyk Krzysztof Katowice
149. Jerzy Drozd Dąbrowa Górnicza
150. Leśniak Małgorzata Zawiercie
151. Leśniak Andrzej Zawiercie
152. Kwoka Edyta Poraj
153. Rudzka Dominika Poraj
154. Rudzka Klaudia Poraj
155. Mazanek Mirosław Markowice
156. Całka-Zimble Elżbieta Dąbrowa Górnicza
157. Rudzka Marta Poraj
158. Całka Michał Poraj
159. Kaim Alina Poraj
160. Majchrzak Marek Poraj
161. Cembala Wojciech Tychy
162. Kasperczyk-Cembala Anna Tychy
163. Szumielewicz Krzysztof Suchedniów
164. Kowalski Grzegorz Skarżysko kamienna
165. Morawiec Gerard Gorzyczki
166. Morawiec Danuta Gorzyczki
167. Zarzycki Tadeusz Żyrardów 
168. Zarzycka Małgorzata Żyrardów
169. Przepióra Jerzy Kołobrzeg
170. Przepióra Elżbieta Kołobrzeg
171. Karch Jadwiga Jaworzno
172. Karch Bogusław Jaworzno
173. Suchecki Kajetan Katowice
174. Wojciechowski Zbigniew Tychy
175. Piasecki Robert Bydgoszcz
176. Gawron Agnieszka Wrocław
177. Gawron Adam Wrocław
178. Piekarniak Małgorzata Tomaszów Mazowiecki
179.Kaźmierczak Lech Zielona Góra
180. Tyliński Piotr Poznań
181. Tylińska Monika Poznań 
182. Tylińska Agata Poznań
183. Recki Krzysztof Toruń
184. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
185. Krzywokulski Jan Żary
186. Libich Aleksandra Łódź
187. Prośćiak Mariusz Sosnowiec
188. Milewski Janusz Kraków
189. Świgoń Jerzy Poznań
190. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
191. Strzelczyk Zbigniew Warszawa
192. Bilski Krzysztof Kraków
193. Szcześniak Magdalena Łódź
194. Kaczmarek Piotr Łowicz
195. Buczek Mariusz Kłaj
196. Borkowski Piotr Kłaj
197. Olearczyk Wiesław Kłaj
198. Bogacz Witold Kłaj
199. Nowak Przemysław Poznań
200. Rzeziński Kajetan Iława
201. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
202. Kudlaszyk Andrzej Poznań 
203. Gontkowski Mirosław Bielawa
204. Hanousek Marek Krasna Lipa-Czechy
205. Stankiewicz Mirosława Warszawa 
206. Podgórniak Przemysław Buczkowice 
207. Sokołowski Krzysztof Katowice
208. Kokot Maria Tychy
209. Bojczuk Paweł Tychy
210. Kaszowicz Zenon Katowice
211. Piekarz Tadeusz Bytom 
212. Likos Andrzej Radlin 
213. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice 
214. Miotła Wojciech Knurów
215. Podleśny Robert Rybnik
216. Iljon Michał Łódź 
217. Wietecki Zbigniew Gorzów Wielkopolski
218. Kucharski Szymon Poznań
219. Kucharska Marta Poznań
220. Wdowiarz Agata Kraków
221. Gaweł Adam Kraków
222. Cichowlas Robert Kraków 
223. Jednoróg Czesław Opole 
224. Jednoróg -Morawska Bożena Opole
225. Duszak Katarzyna Ustka 
226. Narwojsz Adam Ryn
227. Narwojsz Monika Ryn
228. Narwojsz Magdalena Ryn
229. Narwojsz Natalia Ryn
230. Narwojsz Andrzej Ryn
231. Kowalska Agnieszka Wałcz 
232. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
233. Prasoł Danuta Ornontowice 
234. Kotliński Edward Wrocław 
235. Kokoszka Maciej Warszawa
236. Podgórski Dariusz Kalisz
237. Ryszka Jan Mysłowice
238. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
239. Koba Alicja Jaworzno
240. Koba Marek Jaworzno
241. Krystyniak Krzysztof Świdnica
242. Menżyk Kazimierz Radlin
243. Purgał Łukasz Łódź 

STOPIEŃ BRĄZOWY
1. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
2. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
3. Tytko Bogdan Czernica
4. Krzemień Beata Pszów
5. Krzemień Marek Pszów
6. Berczyński Andrzej Duszniki Zdrój
7. Wojtal Beata Tychy
8. Wojtal Ryszard Tychy
9. Niewińska Katarzyna Czerwionka – Leszczyny
10. Polak Karol Częstochowa
11. Polak Agata Częstochowa
12. Polak Wiktor Częstochowa
13. Lorenz Tadeusz Rybnik
14. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
15. Szkołut Jan Alfred Kraków
16 Chełmiński Andrzej Jastrzębie Zdrój
17. Berczyński Henryk Duszniki Zdrój
18. Małysiak Jan Duszniki Zdrój
19  Małysiak Edyta Duszniki Zdrój
20. Kardas -Laskowska Magdalena Łódź
21. Laskowski Andrzej Łódź
22.Kielar Paweł Iwonicz Zdrój
23.Kańtoch Marek Strzyżowice
24.Czerniawski Adam Gliwice
25.Kubik Antoni Pszczyna
26. Sadkiewicz Janusz Świdnica
27. Bajda Stanisław Tychy
28. Kotarski Marian Myszków
29. Iwaniuk Bogusław Knurów
30. Dębniak Mariola Borkowo
31. Dębniak Krzysztof Borkowo
32. Dębniak Jakub Borkowo
33. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
34. Polańska Ewa Stanisławów Skrzański
35. Grabowski Zdzisław Toruń
36. Grabowska Ewa Toruń
37. Miłoszewski Henryk Toruń
38. Czech Hanna Toruń
39. Jędrulok Mirosław Chorzów
40. Dzidowski Marek Myszków
41. Imiełowski Jan Myszków
42. Seweryn Tomasz Chrzanów
43. Seweryn Anna Chrzanów
44. Seweryn Natalia Chrzanów
45. Szczerbowski Andrzej Ustroń
46. Szczerbowska Eulalia Ustroń
47. Wiśniewski Roman Biała
48. Węglowski Eugeniusz Sokołów Małopolski
49. Węglowska Stanisława Sokołów Małopolski
50. Milewski Bernard Maszewo Duże
51. Gruszczyński Marcin Rawa Mazowiecka
52. Musioł Tomasz Krostoszowice
53. Musioł Witold Krostoszowice
54. Musioł Maciej Krostoszowice
55. Musioł Lidia Krostoszowice
56. Laskowska Lilianna Katowice
57. Knopek Magdalena Ołdrzychowice Kłodzkie
58. Woźniak Tomasz Żarki
59. Woźniak Tymoteusz Żarki
60. Gawęda Elżbieta Żarki
61. Stawiarczyk Władysław Gliwice
62. Szerszeń Jarosław Gliwice
63. Antonowicz Jacek Rybnik
64. Warmuła Antoni Rybnik
65. Treichel Jacek Pokrzywno
66. Treichel Marlena Pokrzywno
67. Wielemborek-Szkup Katarzyna Domaniewice
68. Fudała Ryszard Wodzisław Śląski
69. Kosiński Janusz Rybnik
70. Lorek Michał Pszów
71. Cytowska Brygida Świnoujście
72. Cytowski Bogdan Świnoujście
73. Zając Maciej Kozienice
74. Guzewicz Agata Jelenia Góra
75. Guzewicz Jan Jelenia Góra
76. Guzewicz Monika Jelenia Góra
77. Szynk Henryk Wrocław
78. Adamski Leszek Warszawa
79. Garbas Jerzy Rydułtowy
80. Słanina Piotr Wodzisław Śląski
81 Pietrasik Tadeusz Legnica
82. Ahnert Janusz Sudzionka
83 Antończak Lucyna Studzionka 
84. Synoracki Mariusz Buk
85. Galewski Grzegorz Wodzisław śląski
86. Galewska Joanna Wodzisław śląski
87. Osmelak Leszek Szczecin
88. Osmelak Agnieszka Szczecin
89. Bednorz Remigiusz Imielin
90. Drozd Ryszard Duszniki Zdrój
91. Goszczyński Krzysztof Duszniki Zdrój
92. Winnicki Roland Duszniki Zdrój
93. Jędrzejewski Cezary Warszawa
94. Kowalski Wojciech Lublin
95. Nowak Mirosław Turza Śląska
96. Banaszkiewicz Wiesław Toruń
97. Banaszkiewicz Wojciech Toruń
98. Banaszkiewicz Mateusz Torun
99. Leśniak Małgorzata Zawiercie
100. Leśniak Andrzej Zawiercie
101. Rudzka Marta Poraj
102. Całka Michał Poraj
103. Szewczyk Krzysztof Katowice
104. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
105. Szumielewicz Krzysztof Suchedniów
106. Kowalski Grzegorz Skarżysko kamienna
107. Morawiec Gerard Gorzyczki
108. Morawiec Danuta Gorzyczki
109. Zarzycki Tadeusz Żyrardów
110. Zarzycka Małgorzata Żyrardów
111. Przepióra Jerzy Kołobrzeg
112. Przepióra Elżbieta Kołobrzeg
113. Karch Jadwiga Jaworzno
114. Karch Bogusław Jaworzno
115. Suchecki Kajetan Katowice
116. Wojciechowski Zbigniew Tychy
117. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
118. Tyliński Piotr Poznań
119. Tylińska Monika Poznań
120. Czapliński Mirosław Frombork
121. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
122. Ramus Jacek Dobrzeń Wielki
123. Ramus Izabela Dobrzeń Wielki
124. Recki Krzysztof Toruń
125. Świgoń Jerzy Poznań
126. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
127. Szcześniak Magdalena Łódź
128. Kaczmarek Piotr Łowicz
129. Buczek Mariusz Kłaj
130. Nowak Przemysław Poznań
131. Świgoń Jerzy Poznań
132. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
133. Gontkowski Mirosław Bielawa
134. Dąbrowski Tomasz Hoogeveen -Holandia
135. Hanousek Marek Krasna Lipa -Czechy
136. Stankiewicz Mirosława Warszawa 
137. Podgórniak Przemysław Buczkowice 
138. Milewski Jerzy Kraków 
139. Sokołowski Krzysztof Katowice
140. Kokot Maria Tychy
141. Bojczuk Paweł Tychy
142. Kaszowicz Zenon Katowice 
143. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice 
144. Miotła Wojciech Knurów
145. Kapusciok Ewa Tychy
146. Podleśny Robert Rybnik 
147. Wietecki Zbigniew Gorzów Wielkopolski
148. Kucharski Szymon Poznań
149. Kucharska Marta Poznań 
150. Cichowlas Robert Kraków
151. Potrząsaj Sylwester Lipsko
152. Jednoróg Czesław Opole
153. Jednoróg -Morawska Bożena Opole
154. Duszak Katarzyna Ustka
155. Narwojsz Adam Ryn
156. Narwojsz Monika Ryn
157. Narwojsz Magdalena Ryn
158. Narwojsz Natalia Ryn
159. Narwojsz Andrzej Ryn
160. Kowalska Agnieszka Wałcz 
161. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
162. Prasoł Danuta Ornontowice 
163. Ryszka Jan Mysłowice
164. Podgórski Dariusz Kalisz
165. Kotliński Edward Wrocław
166. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
167. Krystyniak Krzysztof Świdnica 
168 Pelc Krzysztof Oświęcim
169. Pelc Maria Oświęcim
170. Menżyk Kazimierz Radlin 
171. Purgał Łukasz Łódź 
STOPIEŃ SREBRNY
1. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
2. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
3. Krzemień Beata Pszów
4. Krzemień Marek Pszów
5. Berczyński Andrzej Duszniki Zdrój
6. Wojtal Beata Tychy
7. Wojtal Ryszard Tychy
8. Niewińska Katarzyna Czerwionka -Leszczyny
9. Polak Karol Częstochowa
10. Polak Agata Częstochowa
11. Polak Wiktor Częstochowa
12. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
13. Berczyński Henryk Duszniki Zdrój
14. Kardas -Laskowska Magdalena Łódź
15. Laskowski Andrzej Łódź
16. Kielar Paweł Iwonicz Zdrój
17. Kubik Antoni Pszczyna
18. Czerniawski Adam Gliwice
19. Bajda Stanisław Tychy
20. Tytko Bogdan Czernica
21. Sadkiewicz Janusz Świdnica
22. Iwaniuk Bogusław Knurów
23. Dębniak Mariola Borkowo
24. Dębniak Krzysztof Borkowo
25. Dębniak Jakub Borkowo
26. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
27. Polańska Ewa Stanisławów Skrzański
28. Grabowski Zdzisław Toruń
29. Grabowska Ewa Toruń
30. Miłoszewski Henryk Toruń
31. Czech Hanna Toruń
32. Seweryn Tomasz Chrzanów
33. Seweryn Anna Chrzanów
34. Seweryn Natalia Chrzanów 
35. Milewski Bernard Maszewo Duże
36. Musioł Tomasz Krostoszowice
37. Knopek Magdalena Ołdrzychowice Kłodzkie
38. Woźniak Tomasz Żarki
39. Woźniak Tymoteusz Żarki
40. Gawęda Elżbieta Żarki
41. Antonowicz Jacek Rybnik
42. Warmuła Antoni Rybnik
43. Treichel Jacek Pokrzywno
44.Treichel Marlena Pokrzywno
45. Wielemborek-Szkup Katarzyna Domaniewice
46. Lorek Michał Pszów
47. Zając Maciej Kozienice
48. Guzewicz Agata Jelenia Góra
49. Guzewicz Jan Jelenia Góra
50 Guzewicz Monika Jelenia Góra
51. Szynk Henryk Wrocław
52. Adamski Leszek Warszawa
53. Lorenz Tadeusz Rybnik
54. Synoracki Mariusz Buk
55. Osmelak Leszek Szczecin
56.Osmelak Agnieszka Szczecin
57. Bednorz Remigiusz Imielin
58. Cytowska Brygida Świnoujście
59. Cytowski Bogdan Świnoujście
60. Jędrzejewski Cezary Warszawa
61. Banaszkiewicz Wiesław Toruń
62. Banaszkiewicz Wojciech Toruń
63. Banaszkiewicz Mateusz Torun
64. Szerszeń Jarosław Gliwice
65. Stawiarczyk Władysław Gliwice
66. Leśniak Małgorzata Zawiercie
67. Leśniak Andrzej Zawiercie
68. Rudzka Marta Poraj
69. Całka Michał Poraj
70. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
71. Szumielewicz Krzysztof Suchedniów
72. Kowalski Grzegorz Skarżysko kamienna
73. Morawiec Gerard Gorzyczki
74. Morawiec Danuta Gorzyczki
75. Przepióra Jerzy Kołobrzeg
76. Przepióra Elżbieta Kołobrzeg
77. Karch Jadwiga Jaworzno
78. Karch Bogusław Jaworzno
79. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
80. Tyliński Piotr Poznań
81. Tylińska Monika Poznań
82. Ramus Jacek Dobrzeń Wielki
83. Ramus Izabela Dobrzeń Wielki
84. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
85. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
86. Kaczmarek Piotr Łowicz
87. Kańtoch Marek Strzyżowice
88. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
89. Gontkowski Mirosław Bielawa 
90. Hanousek Karel Krasna Lipa-Czechy
91. Podgórniak Przemysław Buczkowice 
92. Czapliński Mirosław Frombork 
93. Sokołowski Krzysztof Katowice
94. Kokot Maria Tychy
95. Bojczuk Paweł Tychy 
96. Podleśny Robert Rybnik
97. Miotła Wojciech Knurów 
98. Kucharski Szymon Poznań
99. Kucharska Marta Poznań 
100. Jednoróg Czesław Opole
101. Fudała Ryszard Wodzisław Śląski 
102. Jednoróg -Morawska Bożena Opole
103. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
104. Prasoł Danuta Danuta 
105. Ryszka Jan Mysłowice
106. Kotliński Edward Wrocław
107. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
108. Krystyniak Krzysztof Świdnica
109. Pelc Krzysztof Oświęcim
110. Pelc Maria Oświęcim
111. Purgał Łukasz Łódź 

STOPIEŃ ZŁOTY
1. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
2. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
3. Krzemień Marek Pszów
4. Berczynski Andrzej Duszniki Zdrój
5. Wojtal Ryszard Tychy
6. Niewińska Katarzyna Czerwionka -Leszczyny
7. Polak Karol Częstochowa
8. Polak Agata Częstochowa
9. Polak Wiktor Częstochowa
10. Wierzbicki Janusz Skwierzyna 
11. Kardas -Laskowska Magdalena Łódź
12. Laskowski Andrzej Łódź
13. Kubik Antoni Pszczyna
14. Czerniawski Adam Gliwice
15. Bajda Stanisław Tychy
16. Tytko Bogdan Czernica
17. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
18. Polańska Ewa Stanisławów Skrzański 
19. Milewski Bernard Maszewo Duże
20. Antonowicz Jacek Rybnik
21. Warmuła Antoni Rybnik
22. Treichel Jacek Pokrzywno
23. Treichel Marlena Pokrzywno
24. Wielemborek-Szkup Katarzyna Domaniewice
25. Lorek Michał Pszów
26. Guzewicz Agata Jelenia Góra
27. Guzewicz Jan Jelenia Góra
28. Guzewicz Monika Jelenia Góra
29. Szynk Henryk Wrocław
30. Adamski Leszek Warszawa
31. Lorenz Tadeusz Rybnik
32. Synoracki Mariusz Buk
33. Osmelak Leszek Szczecin
34. Osmelak Agnieszka Szczecin
35. Bednorz Remigiusz Imielin
36. Banaszkiewicz Wiesław Toruń
37. Banaszkiewicz Wojciech Toruń
38. Banaszkiewicz Mateusz Torun
39. Szerszeń Jarosław Gliwice
40. Stawiarczyk Władysław Gliwice
41.Leśniak Małgorzata Zawiercie
42. Leśniak Andrzej Zawiercie
43. Rudzka Marta Poraj
44. Całka Michał Poraj
45. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
46.kowalski Grzegorz Skarżysko kamienna
47. Szumielewicz Krzysztof Suchedniów
48. Morawiec Gerard Gorzyczki
49. Morawiec Danuta Gorzyczki 
50. Przepióra Jerzy Kołobrzeg
51. Przepióra Elżbieta Kołobrzeg
52. Karch Jadwiga Jaworzno
53. Karch Bogusław Jaworzno
54. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
55. Tyliński Piotr Poznań
56. Tylińska Monika Poznań 
57. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
58. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
59. Kaczmarek Piotr Łowicz 
60. Cytowała Brygida Świnoujście
61. Cytowski Bogdan Świnoujście 
62. Gontkowski Mirosław Bielawa
63. Hanousek Marek Krasna Lipa-Czechy 
64. Podgórniak Przemysław Buczkowice 
65. Sokołowski Krzysztof Katowice
66. Miotła Wojciech Knurów 
67. Kucharski Szymon Poznań 
68. Jednoróg Czesław Opole
69. Jednoróg -Morawska Bożena Opole
70. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
71. Prasoł Danuta Ornontowice
72. Dębniak Mariola Borkowo
73. Dębniak Krzysztof Borkowo
74. Dębniak Jakub Borkowo
75. Ryszka Jan Mysłowice
76. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
77. Pelc Krzysztof Oświęcim
78. Pelc Maria Oświęcim 

STOPIEŃ ZA WYTRWAŁOŚĆ
1. Kubik Antoni Pszczyna
2. Szynk Henryk Wrocław
3. Kowalski Grzegorz Skarżysko kamienna
4. Morawiec Gerard Gorzyczki
5. Morawiec Danuta Gorzyczki
6. Przepióra Jerzy Kołobrzeg
7. Przepióra Elżbieta Kołobrzeg
8. Jednoróg Czesław Opole
9. Jednoróg-Morawska Bożena Opole