Zdobywcy odznaki

Stopień popularny 2020Stopień srebrny 2020
01. Gawliczek Jerzy Wodzisław01. Gawliczek Jerzy Wodzisław
02. Tytko Bogdan Czernica02. Tytko Bogdan Czernica
03. Krzemień Marek Pszów03. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
04. Kosiński Janusz Rybnik04. Głowacki Ryszard Radlin
05. Warmuła Antoni Rybnik05. Kowol Sebastian Rydułtowy
06. Antonowicz Jacek Rybnik06. Garbas Jerzy Rydułtowy
07. Lorenz Tadeusz Rybnik07. Gac Sławomir Rydułtowy
08. Garbas Jerzy Rydułtowy08. Kosiński Janusz Rybnik
09. Lorek Michał Pszów09. Krzemień Marek Pszów
10. Głowacki Ryszard Radlin10. Lorek Michał Pszów
11. Kuczera Grzegorz Rydułtowy11. Bańczyk Czesław Radlin
12. Kopystyński Zygmunt Wodzisław12. Słanina Piotr Wodzisław
13. Bańczyk Przemysław Radlin13. Antonowicz Jacek Rybnik
14. Treszczyński Jarosław Radlin14. Fudała Ryszard Wodzisław
15. Fudała Ryszard Wodzisław15. Krzemień Beata Pszów
16. Kowol Sebastian Rydułtowy16. Lorenz Tadeusz Rybnik
17. Wodecki Czesław Wodzisław17. Warmuła Antoni Rybnik
18. Wodecka Danuta Wodzisław18. Ryszka Jan Mysłowice
19. Gac Sławomir Rydułtowy19. Bańczyk Przemysław Radlin
20. Bańczyk Czesław RadlinStopień złoty 2020
21. Krzemień Beata Pszów01. Gawliczek Jerzy Wodzisław
22. Garbas Hilary Rydułtowy02. Tytko Bogdan Czernica
23. Garbas Teresa Rydułtowy03. Gac Sławomir Rydułtowy
24. Jochym Mateusz Rydułtowy 04. Garbas Jerzy Rydułtowy
25. Słanina Piotr Wodzisław05. Głowacki Ryszard Radlin
26. Krzemień Mariusz Pszów06. Kowol Sebastian Rydułtowy
27. Sankala Katarzyna Pszów07. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
28. Ryszka Jan Mysłowice08. Słanina Piotr Wodzisław
Stopień brązowy 202009. Antonowicz Jacek Rybnik
01. Gawliczek Jerzy Wodzisław10. Warmuła Antoni Rybnik
02. Tytko Bogdan Czernica11. Lorenz Tadeusz Rybnik
03. Gac Sławomir Rydułtowy12. Fudała Ryszard Wodzisław
04. Warmuła Antoni Rybnik13. Krzemień Beata Pszów
05. Antonowicz Jacek Rybnik14. Krzemień Marek Pszów
06. Lorenz Tadeusz Rybnik15. Lorek Michał Pszów
07. Kosiński Janusz Rybnik16. Kosiński Janusz Rybnik
08. Garbas Jerzy Rydułtowy17. Bańczyk Czesław Radlin
09. Kuczera Grzegorz Rydułtowy18. Bańczyk Przemysław Radlin
10. Kowol Sebastian Rydułtowy
11. Głowacki Ryszard Radlin
12. Bańczyk Czesław Radlin
13. Krzemień Beata Pszów
14. Krzemień Marek Pszów
15. Garbas Hilary Rydułtowy
16. Garbas Teresa Rydułtowy
17. Lorek Michał Pszów
18. Jochym Mateusz Rydułtowy
19. Fudała Ryszard Wodzisław
20. Słanina Piotr Wodzisław
21. Krzemień Mariusz Pszów
22. Sankala Katarzyna Pszów
23. Treszczyński Jarosław Radlin
24. Bańczyk Przemysław Radlin
25. Ryszka Jan Mysłowice