Krajoznawcza 2012

19 listopad 2012

Istebna – Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki

2012istebna

W Istebnej odbyły się wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki. Zgodnie z przyjętym zwyczajem co roku impreza organizowana jest w różnych miejscach regionu. W ubiegłym roku spotkanie odbyło się w Katowicach, w tym roku ten wyjątkowy dzień obchodzony jest w Istebnej, w Beskidach.
W związku z zaproszeniem jakie otrzymał nasz Oddział, do Istebnej wyjechała 3-osobowa reprezentacja w składzie: Materzok Dariusz, Materzok Łukasz oraz Styrnol Andrzej. W spotkaniu uczestniczył członek Zarządu Jerzy Gorzelik. Podczas imprezy wręczono „Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2012″ dla osób oraz instytucji, których działalność w szczególny sposób przyczyniła się do rozwoju turystyki w regionie.
Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego z rąk członka Zarządu Jerzego Gorzelika odebrał Materzok Dariusz członek Zarządu Oddziału PTTK Radlin.
W związku z otrzymanym wyróżnieniem pragnę gorąco podziękować Wszystkim działaczom Oddziału PTTK Radlin za włożony trud i wysiłek, Wszystkim osobom oraz instytucjom za pomoc, dzięki którym nasza działalność jest pozytywnie odbierana na zewnątrz.

tekst: Andrzej Likos