Zdobywcy najpopularniejszych odznak

 

Kolarska Odznaka Turystyczna

Duża brązowa (po XIII złotej); także Za Wytrwałość po raz X


Gwoździk Adolf

Duża srebrna (po raz VII)


Tytko Bogdan

Duża brązowa (po VI złotej)


Zarzecki Zenon,           Warmuła Antoni

Duża Srebrna (po raz V)


Kuczera Grzegorz

Złota (po raz V)


Głowacki Ryszard

Brązowa (po raz V)


Humaniuk Andrzej

Duża Srebrna (po raz IV)


Górecki Zdzisław

Duża Brązowa (po IV złotych)


Likos Andrzej

Brązowa (po raz IV)

Lorenc Tadeusz

Duża Srebrna (po raz III)

Menżyk Kazimierz, Stolarz Jan, Gac Sławomir

Duża Brązowa (po III Złotej)

Antonowicz Jacek

Złota (III raz)

Słanina Piotr

Srebrna (III raz)

Tatarczyk Adam

Brązowa (III raz)

Wodecki Czesław

Duża Złota (II raz)

Kuczera Mariola

Duża Srebrna (II raz)

Bazan Piotr, Kopystyński Zygmunt, Lancman Marek

Złota (II raz)

Tytko Tomasz, Grobelny Damian, Lorek Michał, Gac Bartosz

Srebrna (II raz)

Ibrom Stanisław, Tytko Tomasz, Materzok Dariusz, Materzok Martyna, Materzok Łukasz, Krzemień Marek

Brązowa (II raz)

Brzezina Eugeniusz, Gawliczek Jerzy

Duża Srebrna

Pasterny Mariusz, Cichon Andrzej, Gawliczek Jerzy, Likos Paweł, Krzemień Marek, Ryczek Leszek, Łyczko Bogusław

 

Kolarska Odznaka Pielgrzymia

 

Chrześcijański Pielgrzym Świata


Humaniuk Andrzej

Wielka KOP


Tytko Bogdan

Duża Złota


Głowacki Ryszard


Słanina Piotr

Duża Srebrna


Gwoździk Adolf


Lorenz Tadeusz


Menżyk Kazimierz


Antonowicz Jacek

Złota

Likos Andrzej, Kuczera Grzegorz, Tatarczyk Adam, Górecki Zdzisław, Stolarz Jan, Tytko Tomasz, Wodecki Czesław, Kopystyński Zygmunt, Krzemień Marek

Srebrna

Ibrom Stanisław, Gac Sławomir, Kuczera Mariola, Kowol Piotr, Lancman Marek

 

Szlakiem Zamków w Polsce

 

Srebrna (II raz)


Gwoździk Adolf


Tytko Bogdan


Humaniuk Andrzej

Brązowa (II raz)


Głowacki Ryszard

Srebrna

Likos Andrzej, Menżyk Kazimierz, Kuczera Grzegorz, Antonowicz Jacek, Słanina Piotr, Lorek Michał

Brązowa

Zaremba Robert, Lorenz Tadeusz, Ryczek Leszek, Tatarczyk Adam, Ibrom Stanisław, Bazan Piotr, Tytko Tomasz, Górecki Zdzisław, Kuczera Mariola, Gac Sławomir, Stolarz Jan, Wodecki Czesław, Krzemień Marek, Lancman Marek, Kowol Piotr, Uliczka Sebastian

 

Turysta Przyrodnik

Duży Srebrny (po raz II)


Gwoździk Adolf

Duży Brązowy (po raz II)


Tytko Bogdan


Wodecki Czesław

Złoty (po raz II)


Likos Andrzej


Tatarczyk Adam


Menżyk Kazimierz

Brązowy (po raz II)


Humaniuk Andrzej

Duży Złoty


Głowacki Ryszard


Grobelny Damian

Duży Srebrny

Likos Grażyna, Górecki Zdzisław, Ibrom Stanisław, Lorenz Tadeusz, Słanina Piotr, Antonowicz Jacek, Gawliczek Jerzy, Krzemień Marek

Duży Brązowy

Kopystyński Zygmunt, Wodecka Danuta

Złoty

Gwoździk Małgorzata, Likos Łukasz, Warmuła Antoni, Krause Dariusz, Krause Sylwia, Kuczera Grzegorz, Kopystyński Zygmunt, Likos Paweł, Tytko Tomasz, Lancman Marek, Łyczko Bogusław, Łyczko Małgorzata