Zdobywcy najpopularniejszych odznak

 

Kolarska Odznaka Turystyczna

 

Srebrna (po raz XIII); także Za Wytrwałość po raz X


Gwoździk Adolf

Złota ( po raz VII)


Tytko Bogdan

Złota (po raz VI)


Zarzecki Zenon

Srebrna (po raz VI)


Warmuła Antoni

Złota (po raz V)


Kuczera Grzegorz

Srebrna (po raz V)


Głowacki Ryszard

Brązowa (po raz V)


Humaniuk Andrzej

Duża Brązowa (po IV złotych)


Likos Andrzej


Górecki Zdzisław

Duża Srebrna (po raz III)

Menżyk Kazimierz, Lorenc Tadeusz, Stolarz Jan

Złota (III raz)

Antonowicz Jacek, Gac Sławomir

Srebrna (III raz)

Słanina Piotr, Tatarczyk Adam

Duża Srebrna (II raz)

Bazan Piotr, Kuczera Mariola, Kopystyński Zygmunt, Wodecki Czesław

Złota (II raz)

Tytko Tomasz, Lancman Marek

Srebrna (II raz)

Ibrom Stanisław, Tytko Tomasz, Materzok Dariusz, Materzok Martyna, Materzok Łukasz, Grobelny Damian, Lorek Michał

Brązowa (II raz)

Brzezina Eugeniusz, Gawliczek Jerzy

Duża Złota

Gac Bartosz

Duża Srebrna

Pasterny Mariusz, Cichon Andrzej, Gawliczek Jerzy, Likos Paweł, Krzemień Marek

 

Kolarska Odznaka Pielgrzymia

 

Chrześcijański Pielgrzym Świata


Humaniuk Andrzej

Wielka KOP


Tytko Bogdan

Duża Złota


Głowacki Ryszard


Słanina Piotr

Duża Srebrna


Gwoździk Adolf


Lorenz Tadeusz


Menżyk Kazimierz

Złota

Likos Andrzej, Kuczera Grzegorz, Tatarczyk Adam, Górecki Zdzisław, Stolarz Jan, Antonowicz Jacek, Tytko Tomasz, Wodecki Czesław,Kopystyński Zygmunt, Krzemień Marek

Srebrna

Ibrom Stanisław, Gac Sławomir, Kuczera Mariola, Kowol Piotr, Lancman Marek

 

Szlakiem Zamków w Polsce

 

Srebrna (II raz)


Gwoździk Adolf


Tytko Bogdan


Humaniuk Andrzej

Brązowa (II raz)


Głowacki Ryszard

Srebrna


Likos Andrzej


Menzyk Kazimierz


Kuczera Grzegorz


Antonowicz Jacek


Słanina Piotr

Brązowa

Zaremba Robert, Lorenz Tadeusz, Ryczek Leszek, Tatarczyk Adam, Ibrom Stanisław, Bazan Piotr, Tytko Tomasz, Górecki Zdzisław, Kuczera Mariola, Gac Sławomir, Stolarz Jan, Wodecki Czesław, Krzemień Marek, Lancman Marek, Kowol Piotr, Uliczka Sebastian

 

Turysta Przyrodnik

Duży Srebrny (po raz II)


Gwoździk Adolf

Duży Brązowy (po raz II)


Tytko Bogdan

Złoty (po raz II)


Likos Andrzej


Tatarczyk Adam


Menżyk Kazimierz


Wodecki Czesław

Brązowy (po raz II)


Humaniuk Andrzej

Duży Złoty


Głowacki Ryszard


Grobelny Damian

Duży Srebrny

Likos Grażyna, Górecki Zdzisław, Ibrom Stanisław, Lorenz Tadeusz, Słanina Piotr, Antonowicz Jacek, Gawliczek Jerzy, Krzemień Marek

Duży Brązowy

Kopystyński Zygmunt

Złoty

Gwoździk Małgorzata, Likos Łukasz, Warmuła Antoni, Krause Dariusz, Krause Sylwia, Kuczera Grzegorz, Kopystyński Zygmunt, Likos Paweł, Tytko Tomasz, Lancman Marek