Organizatorzy wycieczek – klasyfikacja wszechczasów

 

Organizatorzy rajdów za 31 lat 1988-2018
Nazwisko , Imię Ilość rajdów Uczestn. km.
1 Likos Andrzej 601 13670 28869
2 Tytko Bogdan 597 4722 51664
3 Warmuła Antoni 449 2143 25828
4 Włodarczyk Andrzej 358 2085 28637
5 Styrnol Andrzej 287 2481 11091
6 Gac Sławomir 283 2348 7267
7 Menżyk Kazimierz 193 1509 7858
8 Brzezinka Bogumiła 161 791 7359
9 Materzok Stanisław 155 916 10448
10 Grobelny Damian 125 635 3966
11 Kuczera Grzegorz 114 680 10781
12 Barciok Adam 104 543 6164
13 Kuczera Mariola 98 390 5379
14 Gwoździk Adolf 97 754 2925
15 Materzok Łukasz 95 1042 2422
16 Tkocz Mirosław 94 380 8141
17 Cwołek Zbigniew 93 620 5197
18 Słanina Piotr 70 458 3622
19 Materzok Dariusz 65 938 2306
20 Filipowski Bogdan 60 427 3392
21 Cichon Andrzej 55 672 2136
22 Siwek Krzysztof 54 227 2729
23 Piguła Dariusz 51 195 2571
24 Pasterny Mariusz 49 773 6099
25 Zarzecki Zenon 47 402 4675
26 Brzezina Eugeniusz 40 466 1516
Humaniuk Andrzej 40 286 3114
Ryczek Leszek 40 239 4001
29 Bazan Piotr 39 343 1723
30 Gawliczek Jerzy 38 556 1516
31 Hartwig Gabriel 37 210 3750
32 Błaszczyk Andrzej 33 165 2176
33 Antonowicz Jacek 28 291 3780
Ibrom Łukasz 28 796 1683
Maciejczyk Krzysztof 28 118 843
36 Stopa Aleksandra 26 165 1585
37 Ibrom Stanisław 24 1194 334
38 Krzemień Marek 18 173 1282
Wodecki Czesław 18 55 780
40 Stopa Łukasz 17 80 1026
Zaremba Robert 17 91 1970
42 Malcharczyk Łukasz 16 395 222
43 Juraszczyk Łukasz 15 190 663
Stopa Wiesław 15 67 893
45 Górecki Zdzisław 14 131 1135
Lancman Marek 14 54 822
Piguła Justyna 14 54 466
Siedlaczek Łukasz 14 71 441
49 Gac Bartosz 11 231 162
Treszczyński Jarosław 11 40 396
Złotoś Marcin 11 96 198
52 Herud Tomasz 9 50 391
Okręt Czesław 9 36 496
54 Krause Dariusz 8 66 510
Mężyk Piotr 8 48 675
56 Czyż Kazimierz 7 29 296
Materzok Martyna 7 211 121
58 Głowacki Ryszard 6 19 322
Stabla Michał 6 128 91
60 Krzemień Marek 5 60 226
Stopa Aurelia 5 28 191
62 Larysz Zdzisław 4 110 66
Skorupski Marcin 4 12 86
Sobczyk Krzysztof 4 20 296
65 Kurpierz Sergiusz 3 17 144
Uliczka Sebastian 3 25 188
67 Gawłowicz Roman 2 14 102
Karwot Ireneusz 2 7 52
Kosiński Janusz 2 18 81
Kurzydym Łukasz 2 7 46
71 Blinda Arkadiusz 1 3 20
Cwołek Lucyna 1 4 17
Dobrowolski Marek 1 3 102
Grzybek Marcin 1 3 51
Kopystyński Zygmunt 1 6 32
Kowol Piotr 1 6 990
Krzemień Mariusz 1 13 47
Likos Łukasz 1 12 51
Lorek Michał 1 37 40
Marszałek Grzegorz 1 5 26
Pająk Łukasz 1 6 15
Pytlik Lucjan 1 3 90
Sankala Katarzyna 1 6 22
Stabla Michał 1 31 15