Puchar Burmistrza – klasyfikacja wszechczasów

Dane na koniec 2018 roku. Wypisane są osoby, które zdobyły co najmniej 100 punktów.

(od 1997 roku w ramach współzawodnictwa o Puchar Burmistrza miasta Radlina)
Punktacja zdobywana na klubowych rajdach i wycieczkach grupowych
(15-50 km – 1pkt, 51-100 km – 2pkt, 101-150km – 3pkt. itd.; ponadto dodatkowe punkty za udział w rajdach Komisji oraz w realizacji zadań doraźnych)

turysta pkt.
1
Tytko Bogdan
3353
2
Głowacki Ryszard
3304
3
Warmuła Antoni
1973
4
Stolarz Jan
1781
5  


Włodarczyk Andrzej

1731
6

Gac Sławomir

1711
7
Likos Andrzej
1710
8
Menżyk Kazimierz
1637
9
Ryczek Leszek
1444
10
Mazur Alfred
1316
11
Lorenz Tadeusz
1308
12
Kuczera Grzegorz
1227
13 Piguła Dariusz 1079
14 Styrnol Andrzej 1064
15 Kuczera Mariola 950
16 Humaniuk Andrzej 938
17 Tytko Tomasz 911
18 Brzezinka Bogumiła 902
19 Likos Paweł 884
20 Materzok Stanisław 865
21 Gwoździk Adolf 838
22 Tkocz Mirosław 835
23 Kopystyński Zygmunt 729
24 Gawliczek Jerzy 717
25 Krzemień Marek 713
26 Antonowicz Jacek 705
27 Lancman Marek 700
28 Grobelny Damian 668
29 Brzezina Eugeniusz 652
30 Barciok Adam 645
31 Materzok Dariusz 638
32 Gac Bartosz 629
33 Słanina Piotr 606
34 Kłyza Andrzej 593
35 Materzok Martyna 573
36 Gawłowicz Roman 545
37 Piguła Justyna 541
38 Materzok Łukasz 534
39 Kłyza Kamil 526
40 Filipowski Bogdan 521
41 Chmielewski Edward 505
42 Bazan Piotr 500
43 Cichon Andrzej 475
44 Skorzysko Dawid 470
45 Siwek Krzysztof 464
46 Kosiński Janusz 446
47 Bażan Piotr 445
48 Likos Łukasz 436
49 Juraszczyk Łukasz 435
50 Górecki Zdzisław 429
51 Zarzecki Zenon 427
52 Błaszczyk Andrzej 422
53 Pasterny Mariusz 413
54 Gac Szymon 397
55 Tatarczyk Adam 393
56 Treszczyński Jarosław 391
57 Barciok Marek 390
58 Zaremba Robert 386
59 Odrozek Arnold 365
60 Warmuła Maria 360
61 Ibrom Stanisław 344
62 Hartwig Gabriel 301
63 Prus Wiktor 300
Mitko Mateusz 300
65 Wodecki Czesław 298
66 Krzemień Kamil 289
67 Grzybek Marcin 280
68 Garbas Jerzy 271
69 Kurpierz Sergiusz 268
70 Stabla Michał 266
71 Maciejczyk Krzysztof 261
Krzemień Beata 261
73 Stopa Aleksandra 252
74 Stopa Wiesław 244
75 Tytko Wojciech 228
76 Siedlaczek Łukasz 218
77 Jaworski Dawid 206
78 Oleś Mirosława 194
79 Gawłowicz Wiktor 188
Bochnak Krzysztof 188
Cwołek Zbigniew 188
82 Koczy Stanisław 186
83 Cwołek Lucyna 185
84 Ibrom Łukasz 182
85 Sankala Katarzyna 179
86 Stopa Łukasz 172
87 Sitko Bogusław 162
88 Rakowski Wiesław 159
89 Krzemień Mariusz 158
90 Krause Dariusz 153
91 Tytko Joanna 147
92 Zajda Jacek 144
Kurzydym Krystian 144
94 Okręt Czesław 142
95 Mężyk Piotr 139
Maciejczyk Artur 139
97 Okręt Genowefa 138
98 Michalski Grzegorz 137
99 Grzybek Damian 133
100 Złotoś Marcin 132
Łyczko Bogusław 132
102 Oleś Zbigniew 131
103 Stopa Aurelia 128
Czyż Kazimierz 128
105 Menżyk Martyna 117
106 Uliczka Sebastian 113
107 Larysz Zdzisław 112
108 Mleczko Wojciech 107
109 Malcharczyk Łukasz 105
110 Radomski Zdzisław 104
111 Barciok Dominika 101

 

 

Zwycięzcy klasyfikacji najaktywniejszego kolarza
(od 1997 roku w ramach współzawodnictwa o Puchar Burmistrza miasta Radlina)

Rok Wycieczki Kilometry Uczestnicy Najaktywniejszy pkt
1988 11 888 63 Likos Andrzej 26
1989 19 2653 184 Likos Andrzej 74
1990 25 1759 261 Likos Andrzej 45
1991 17 975 127 Stopa Wiesław 21
1992 39 2463 221 Likos Andrzej 56
1993 29 1952 208 Filipowski Bogdan 39
1994 29 1727 174 Filipowski Bogdan 40
1995 39 2072 207 Likos Andrzej 32
1996 57 3570 315 Filipowski Bogdan 44
1997 90 7154 549 Tytko Bogdan 90
1998 112 6994 971 Hartwig Gabriel 80
1999 107 7653 1139 Siwek Krzysztof 99
2000 172 11176 1301 Tytko Bogdan 161
2001 189 14868 1517 Tytko Bogdan 177
2002 243 15947 2218 Materzok Stanisław 192
2003 246 16118 2271 Głowacki Ryszard 221
2004 208 13377 2326 Głowacki Ryszard 217
2005 331 21555 3028 Głowacki Ryszard 301
2006 288 16964 2455 Menżyk Kazimierz 303
2007 321 16917 3072 Ryczek Leszek 250
2008 286 13322 2718 Skorzysko Dawid 197
2009 274 16644 2448 Włodarczyk Andrzej 240
2010 269 15647 2446 Menżyk Kazimierz 256
2011 336 2751 Stolarz Jan 269
2012 Kuczera Grzegorz 247
2013 Stolarz Jan 249
2014 Gac Sławomir 206
2015 Likos Paweł 291
2016 Humaniuk Andrzej 206
2017 Warmuła Antoni 263
2017 Lancman Marek 262