Odznaka krajoznawcza im. Świętej Barbary
Zdobywcy odznaki

2018

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/Hon.Prem/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
02/Hon/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
03/Hon/2018 Bernacki Zygmunt Zabrze
04/Hon/2018 Musioł Tomasz Krostoszowice
05/I/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
06/I/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/III/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
01/III-Premia/2018 Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
02/III-gi/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
03/III/2018 Kosiński Janusz Rybnik Rymer
04/III/2018 Bernacki Zygmunt Zabrze
05/III/2018 Falska Elżbieta Gliwice
06/III/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
07/III/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz
08/III/2018 Milewski Janusz Jelenia Góra

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/II-gi/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
02/II.Premia/2018 Wodecki Danuta Wodzisław Śl.
03/II-gi/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
04/II/2018 Bernacki Zygmunt Zabrze
05/II/2018 Radomski Stanisław Gliwice
06/II/2018 Radomski Małgorzata Gliwice
07/II/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
08/II/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz
09/II/2018 Kaszowicz Zenon Katowice

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/I/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
02/I-2Premia/2018Wojtal Ryszard Katowice
03/I-Premia/2018 Bzomowski Marcin Katowice
04/I-Premia/2018 Podleśny Robert Rybnik
05/I-szy/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
06/I/2018 Bernacki Zygmunt Zabrze
07/I-Premia/2018 Kubik Antoni Pszczyna
08/I/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
09/I/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz

 2017

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/Hon/2017 Zmyślona Barbara Gliwice
02/Hon/2017 Wicher Piotr Kalety
03/Hon.Kol/2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
04/Hon/2017 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl
05/Hon/2017 Krupa Ryszard Siemianowice Śl
06/Hon/2017 Krzemień Marek Pszów
07/Hon2/2017 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl
08/Hon/2017 Tytko Bogdan Czernica
09/Hon/2017 Głowacki Ryszard Radlin
10/Hon/2017 Gac Sławomir Rydułtowy
11/Hon/2017 Lorenz Tadeusz Rybnik
12/Hon/2017 Mazur Alfred Rybnik
13/Hon/2017 Warmuła Antoni Rybnik
14/Hon-2 Premia/2017 Zmyślona Barbara Gliwice
15/HonPremia/2017 Kuczera Mariola Rydułtowy
16/HonPremia/2017 Kuczera Grzegorz Rydułtowy
17/HonPremia/2017 Słanina Piotr Wodzisław Śl
18/HonPremia/2017 Wojtal Ryszard Katowice
19/HonPremia/2017 Bzomowski Marcin Katowice

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/III/2017 Lorek Michał Pszów
02/III/2017 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
03/III/2017 Musioł Tomasz Krostoszowice
04/III.Kol/2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
05/III/2017 Mencel Jan Katowice
06/III/2017 Głowacki Ryszard Radlin
07/III/2017 Antonowicz Jacek Rybnik
08/III/2017 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
09/III/2017 Stolarz Jan Radlin

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/II/2017 Kwaśnicki Zygmunt Pyskowice
02/II/2017 Wodecki Czesław Wodzisław Śl.
03/II.Kol/2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
04/II/2017 Milewski Janusz Jelenia Góra
05/II.2/2017 Lorenz Tadeusz Rybnik
06/II/2017 Kosiski Janusz Rybnik

 

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/I/2017 Górecki Zdzisław Rybnik
02/I/2017 Wodecka Danuta Wodzisław Śl.
03/I/2017 Sešin Toma’s Praga
04/I/2017 Markova Iveta Praga
05/I/2017 Przybyłowicz Barbara Polkowice
06/I.Kol/2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
07/I/2017 Musioł Lidia Krostoszowice
08/I-2/2017 Tytko Bogdan Czernica
09/I-3 Premia/2017 Zmyślona Barbara Gliwice
10/I.3/2017 Gawliczek Jerzy Wodzisław
11/I.2/2017 Gac Sławomir Rydułtowy
12/I/2017 Kosiński Janusz Rybnik
13/I/2017 Garbas Jerzy Rydułtowy
14/I/2017 Chmielewski Edward Radlin
15/I/2017 Kaszowicz Zenon Katowice

2016

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/Hon/2016 Świątek Wojciech Warszawa
02/Hon/2016 Reś Stanisław K-ce Kostuchna
03/Hon/2016 Kazak Andrzej Gliwice
04/Hon/2016 Sokołowski Krzysztof Katowice

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/III/2016 Zmyślona Barbara Gliwice
02/III/2016 Krzemień Marek Pszów
03/III/2016 Wojtal Ryszard Katowice
04/III/2016 Wicher Piotr Kalety

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/II/2016 Krzemień Marek Pszów
02/II/2016 Wojtal Ryszard Katowice
03/II/2016 Wicher Piotr Kalety
04/II/2016 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
05/II/2016 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
06/II/2016 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
07/II/2016 Antonowicz Jacek Rybnik
08/II/2016 Kurpierz Sergiusz Rybnik

 

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/I/2016 Rotter Piotr Rydułtowy
02/I/2016 Wojtal Ryszard Katowice
03/I/2016 Wicher Piotr Kalety
04/I/2016 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
05/I/2016 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
06/I/2016 Radomska Elżbieta Gliwice
07/I/2016 Radomski Stanisław Gliwice

2015

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

03/Honor Gawliczek Jerzy Wodzisław
04/Honor Jańta Adam Gliwice
05/Honor Jańta Michał Gliwice
06/Honor Regionalna Pracownia
Krajoznawcza PTTK w Katowicach

07/Honor Cieślak Maciej Jelenia Góra

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/III/2015 Kazak Andrzej Gliwice
002/III/2015 Jańta Adam Gliwice
003/III/2015 Jańta Michał Gliwice
004/III/2015 Świątek Wojciech Warszawa
005/III/2015 Herman Beata Chorzów
006/III/2015 Cieślak Maciej Jelenia Góra
007/2-III/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
008/III/2015 Tytko Bogdan Czernica
009/III/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
010/III/2015 Mazur Alfred Rybnik
011/III/2015 Krupa Ryszard Siemianowice Śl.

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/II/2015 Lorek Michał Pszów
002/II/2015 Falska Elżbieta Gliwice
003/II/2015 Falski Jerzy Gliwice
004/II-2/2015 Zmyślona Barbara Gliwice
005/II/2015 Jańta Adam Gliwice
006/II/2015 Jańta Michał Gliwice
007/II/2015 Herman Beata Chorzów
008/2-II/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
009/II/2015 Tytko Bogdan Czernica
010/II/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
011/II/2015 Mazur Alfred Rybnik Popielów
012/II/2015 Głowacki Ryszard Radlin
013/II/2015 Menżyk Kazimierz Radlin
014/II/2015 Stolarz Jan Radlin
015/II/2015 Krupa Elżbieta Siemianowice Śl.

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/I/2015 Kwiatkowska Renata Gliwice
002/I-2/2015 Zmyślona Barbara Gliwice
003/I/2015 Kwaśnicki Zygmunt Pyskowice
004/I/2015 Krzemień Marek Pszów
005/I/2015 Jańta Adam Gliwice
006/I/2015 Jańta Michał Gliwice
007/I/2015 Grobelny Damian Radlin
008/I/2015 Herman Beata Chorzów
009/2-I/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
010/2-I/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik
011/I/2015 Głowacki Ryszard Radlin
012/I/2015 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
013/I/2015 Kurpierz Sergiusz Rybnik Chwałowice
014/3-I/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
015/I/2015 Wodecki Czesław Wodzisław Śląski

 

2014

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/III/2014 Zmyślona Barbara Gliwice
002/III/2014 Siejda Józef Katowice
003/III/2014 Lorenz Tadeusz Rybnik

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/II/2014 Cieślak Maciej Jelenia Góra
002/II/2014 Siejda Józef Katowice
003/II/2014 Mencel Jan Katowice
004/II/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
005/II/2014 Kazak Andrzej Gliwice
006/II/2014 Słanina Piotr Wodzisław Śląski
007/II/2014 Musioł Tomasz Krostoszowice
008/II/2014 Krupa Ryszard Siemianowice Śląskie
009/II/2014 Świątek Wojciech Warszawa

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/I/2014 Siejda Józef Katowice
002/I/2014 Krupa Ryszard Siemianowice Śląskie
003/I/2014 Musioł Maciej Krostoszowice
004/I/2014 Musioł Tomasz Krostoszowice
005/I/2014 Kazak Andrzej Gliwice
006/I/2014 Lorek Michał Pszów
007/I/2014 Milewski Janusz Jelenia Góra
008/I/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
009/I/2014 Świątek Wojciech Warszawa
010/I/2014 Musioł Witold Krostoszowice
011/I/2014 Krupa Elżbieta Siemianowice Śląskie
012/I/2014 Falska Elżbieta Gliwice
013/I/2014 Falski Jerzy Gliwice

 

2013

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/II/2013 Zmyślona Barbara

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/I/2013 Cieślak Maciej
002/I/2013 Zmyślona Barbara
003/I/2013 Słanina Piotr

 

2012

STOPIEŃ TRZECI

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/III/2012 Gawliczek Jerzy
002/III/2012 Rygulski Andrzej Piotr
003/III/2012 Sokołowski Krzysztof
004/III/2012 Warmuła Antoni
005/III/2012 Styrnol Andrzej
006/III/2012 Bajda Stanisław
007/III/2012 Frydrych Piotr

STOPIEŃ DRUGI

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/II/2012 Gawliczek Jerzy
002/II/2012 Styrnol Andrzej
003/II/2012 Rygulski Andrzej Piotr
004/II/2012 Frydrych Piotr
005/II/2012 Sokołowski Krzysztof
006/II/2012 Warmuła Antoni
007/II/2012 Lorenz Tadeusz
008/II/2012 Warmuła Maria
009/II/2012 Bajda Stanisław
010/II/2012 Wolny Leszek
011/II/2012 Wolny Barbara

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/I/2012 Mazur Krystian
002/I/2012 Warmuła Maria
003/I/2012 Mencel Jan

 

2011

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię

01/Honor Likos Andrzej
02/Honor Mężyk Piotr

STOPIEŃ PIERWSZY

Numer odznaki Nazwisko, Imię

001/ I/2011 Gawliczek Jerzy
002/ I/2011 Styrnol Andrzej
003/ I/2011 Rygulski Andrzej Piotr
004/ I/2011 Zielewski Ludwik
005 /I/2011 Bajda Stanisław
006 /I/2011 Kliza Witold
007 /I/2011 Nycz Zofia
008 /I/2011 Gac Sławomir
009 /I/2011 Materzok Łukasz
010 /I/2011 Materzok Dariusz
011 /I/2011 Gac Szymon
012 /I/2011 Styrnol Martyna
013 /I/2011 Stolarz Jan
014 /I/2011 Warmuła Antoni
015 /I/2011 Lorenz Tadeusz
016 /I/2011 Tatarczyk Adam
017 /I/2011 Tytko Bogdan
018 /I/2011 Frydrych Piotr
019 /I/2011 Antonowicz Jacek
020 /I/2011 Grzenia Mateusz
021 /I/2011 Mazur Alfred
022 /I/2011 Kłyza Andrzej
023 /I/2011 Kłyza Kamil
024 /I/2011 Menżyk Kazimierz
025 /I/2011 Mojżysz Konstancjusz
026 /I/2011 Mojżysz Dominik
027 /I/2011 Kuczera Grzegorz
028 /I/2011 Kuczera Mariola
029 /I/2011 Bażan Piotr
030 /I/2011 Wolny Leszek
031 /I/2011 Wolny Barbara
032 /I/2011 Sokołowski Krzysztof