Poznaj Pałace i Zamki w Polsce – Zdobywcy odznaki

2020

Stopień popularny

121. Król Barbara Świebodzice
122. Jędrzejczyk Piotr Pabianice
123. Pytlarz-Ozga Ewa Pietrzykowice
124. Grajczak Krystian Gniezno
125. Gołębiowski Dariusz Gogolin
126. Kaczmarek Teresa Żyrardów
127. Kaczmarek Adam Żyrardów
128. Kaczmarek Kamila Żyrardów
129. Kaczmarek Remigiusz Żyrardów
130. Komisarczyk Tomasz Żarów
131. Marczyk Michał Łódź
132. Gac Sławomir Rydułtowy
133. Marciniak Zenon Katowice
134. Karch Jadwiga Jaworzno
135. Karch Bogusław Jaworzno
136. Jednoróg Czeslaw Żagań
137. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
138. Ahnert Janusz Studzionka
139. Antonczak Lucyna Studzionka
140. Likos Andrzej  Radlin

Stopień brązowy

45. Bednorz Remigiusz Imielin
46. Kopystynski Zygmunt Wodzisław Śląski
47. Bałabuch-Roda Anna Gdańsk
48. Roda Grzegorz Gdansk
49. Roda Piotr Gdańsk
50. Marciniak Zenon Katowice
51. Karch Jadwiga Jaworzno
52. Karch Bogusław Jaworzno
53. Milczarek Danuta Walbrzych
54. Milczarek Marcin Wałbrzych
55. Ahnert Janusz Studzionka
56. Antonczak Justyna Studzionka
57. Niewińska Katarzyna Czerwionka – Leszczyny
58. Krzemień Beata Pszów
59. Kuska Anna Świdnica
60. Wójtów Bartosz Świebodzice
61. Kopeć Marcin Błonie

Stopień srebrny

8. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
9. Kaczmarek Piotr Łowicz
10. Niewińska Katarzyna Czerwionka – Leszczyny
11. Wojtal Ryszard Katowice

Stopień złoty

2. Kotarski Marian Myszków

2019

Stopień popularny

68. Sesinova Iveta Praha Czechy
69. Sesin Tomas Praha Czechy
70. Piekutowska Irena Bydgoszcz
71. Ziobrowska Wioletta Świdnica
72. Kłosowska Ewa Tuchola
73. Żuchowski Tomasz Warszawa
74. Żuchowska Marta Warszawa
75. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice
76. Mojżysz Mirela Czyżowice
77. Milczarek Danuta Wałbrzych
78. Milczarek Marcin Wałbrzych
79. Niewińska Katarzyna Czerwonka Leszczyny
80. Mleczko Wojciech Wodzisław Śląski
81. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
82. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
83. Siłuch Damian Lublin
84. Ramus Izabela Dobrzeń Wielki
85. Ramus Joanna Dobrzeń Wielki
86. Ramus Jacek Dobrzeń  Wielki
87. Luzar Ewelina Gębice
88. Stawiarczyk Władysław Gliwice
89. Warmuła Antoni Rybnik
90. Cytowska Brygida Świnoujście
91. Cytowski Bogdan Świnoujście
92. Sadkiewicz Janusz Świdnica
93. Podleśny Robert Rybnik
94. Szerszeń Jarosław Gliwice
95. Hanousek Karel Krasna Lipa Czechy
96. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
97. Prasoł Danuta Ornontowice
98. Świgoń Jerzy Poznań
99. Konopka Ryszard Myszków
100. Koleśnik Katarzyna Warszawa
101. Koleśnik Jan Warszawa
102. Kuska Anna Świdnica
103. Wojtów Bartosz Świebodzice
104. Węglowska Stanisława Sokołów Małopolski
105. Węglowski Eugeniusz Sokołów Małopolski
106. Lorenz Tadeusz Rybnik
107. Garbas Jerzy Rydułtowy
108. Lackowska Izabela Radom
109. Szewczyk Krzysztof Katowice
110. Tylińska Monika Poznań
111. Tyliński Piotr Poznań
112. Wasilewski Jerzy Łódź
113. Kopystynski Zygmunt Wodzisław Śląski
114. Ryszka Jan Mysłowice
115. Ostromecki Grzegorz Józefów
116. Kowalski Andrzej Warszawa
117. Szczerbowski Andrzej Ustroń
118. Strzelczyk Zbigniew Warszawa
119. Makowski Sergiusz Włocławek
120. Piechówka Grażyna Bytom

Stopień brązowy

23. Piekutowska Irena Bydgoszcz
24. Menżyk Kazimierz Radlin
25. Kłosowska Ewa Tuchola
26. Żuchowski Tomasz Warszawa
27. Żuchowska Marta Warszawa
28. Kaczmarek Piotr Łowicz
29. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
30. Koziara Piotr Wrocław
31. Stypa Martyna Sandomierz
32. Ryszewska Hanna Bydgoszcz
33. Szynk Henryk Wrocław
34. Stawiarczyk Władysław Gliwice
35. Warmuła Antoni Rybnik
36. Szerszeń Jarosław Gliwice
37. Hanousek Karel Krasna Lipa Czechy
38. Konopka Ryszard Myszków
39. Tytko Bogdan Czernica
40. Lorenz Tadeusz Rybnik
41. Garbas Jerzy Rydułtowy
42. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
43. Piasecki Adam Kórnik
44. Lorek Michał Pszów

Stopień srebrny

3. Iwaniuk Bogusław Knurów
4. Kotarski Marian Myszków
5. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
6. Siejda Józef Katowice
7. Sokołowski Krzysztof Katowice

Stopień złoty

1. Kubik Antoni Pszczyna

2018

Stopień popularny

1. Wodecki Czesław – Wodzisław Śląski
2. Wodecka Danuta – Wodzisław Śląski
3. Puszczyński Tomasz – Konin
4. Dera Wojciech – Poznań
5. Dera Anna – Poznań
6. Reszewicz Adam – Legnica
7. Kubik Antoni – Pszczyna
8. Nowak Mirosław – Turza Śląska
9. Herok Dariusz – Rybnik
10. Iwaniuk Bogusław – Knurów
11. Burdon Leszek – Knurów
12. Wierzbicki Janusz – Skwierzyna
13. Wojtal Ryszard – Katowice
14. Wojtal Beata – Katowice
15. Chełmiński Andrzej – Jastrzębie Zdrój
16. Orłowski Krzysztof – Źory
17. Piasecki Adam – Kórnik
18. Morawiec Gerard – Gorzyczki
19. Kaczmarek Piotr – Łowicz
20. Osmelak Agnieszka – Szczecin
21. Osmelak Leszek – Szczecin
22. Osmelak Marta – Szczecin
23. Osmelak Michał – Szczecin
24. Wojciechowska Ewelina – Gostyń
25. Kotarski Marian – Myszków
26. Kowalczyk Zbigniew – Bolesławiec
27. Ryszewska Hanna – Bydgoszcz
28. Szynk Henryk – Wrocław
29. Tylko Bogdan – Czernica
30. Blezień Bolesław – Wodzisław Śląski
31. Kolanek Martyna – Tarnowskie Góry
32. Kotarska Wacława – Myszków
33. Bajda Stanisław – Tychy
34. Bojczuk Paweł – Tychy
35. Marcisz – Kotowska Beata – Tychy
36. Kotowski Jacek – Tychy
37. Bałabuch – Roda Anna – Gdańsk
38. Roda Grzegorz – Gdańsk
39. Roda Piotr – Gdańsk
40. Kamińska Elżbieta – Bydgoszcz
41. Frydrych Piotr – Tychy
42. Grobelny Damian – Radlin
43. Menźyk Kazimierz – Radlin
44. Antonowicz Jacek – Rybnik
45. Krzemień Marek – Pszów
46. Krzemień Beata – Pszów
47. Kopeć Marcin – Błonie
48. Sokołowski Krzysztof – Katowice
49. Kloch Monika – Mielec
50. Woźniak Arkadiusz – Mielec
51. Kowalska Renata – Wrocław
52. Majdański Henryk – Wrocław
53. Koziara Piotr – Wrocław
54. Stypa Martyna – Sandomierz
55. Marchwicki Antoni – Kraków
56. Siejda Józef – Katowice
57. Lorek Michał – Pszów
58. Pelc Krzysztof – Oświęcim
59. Okoński Kazimierz – Tychy
60. Maciejuk Danuta – Tychy
61. Kościółkiewicz Jerzy – Katowice
62. Giczel Krzysztof – Tychy
63. Czosnyka Mariusz – Tychy
64. Łyczko Małgorzata – Radlin
65. Łyczko Bogusław – Radlin
66. Ogonowska Katarzyna – Ozorków
67. Bednorz Remigiusz – Imielin

Stopień brązowy

1. Wodecki Czesław – Wodzisław Śląski
2. Wodecka Danuta – Wodzisław Śląski
3. Puszczyński Tomasz – Konin
4. Kubik Antoni – Pszczyna
5. Herok Dariusz – Rybnik
6. Iwaniuk Bogusław – Knurów
7. Burdon Leszek – Knurów
8. Kotarski Marian – Myszków
9. Bajda Stanisław – Tychy
10. Bojczuk Paweł – Tychy
11. Marcisz – Kotowska – Beata Tychy
12. Kotowski Jacek – Tychy
13. Wierzbicki Janusz – Skwierzyna
14. Frydrych Piotr – Tychy
15. Antonowicz Jacek – Rybnik
16. Krzemień Marek – Pszów
17. Chełmiński Andrzej – Jastrzębie Zdrój
18. Grobelny Damian – Radlin
19. Wojtal Ryszard – Katowice
20. Wojtal Beata – Katowice
21. Sokołowski Krzysztof – Katowice
22. Siejda Józef – Katowice

Stopień srebrny

1. Kubik Antoni – Pszczyna
2. Burdon Leszek – Knurów