Puchar Burmistrza Miasta Radlina od 2017 roku

2018 rok

I znowu Puchar Burmistrza trafił w ręce naszego kolegi, który zdobył go po raz pierwszy. Tym razem wygrał Marek Lancman.

1 Lancman Marek 262
2 Grobelny Damian 204
3 Treszczyński Jarosław 189
4 Głowacki Ryszard 173
5 Krzemień Marek 161
6 Tytko Bogdan 158
7 Ryczek Leszek 136
8 Warmuła Antoni 121
9 Mazur Alfred 117
10 Garbas Jerzy 115
11 Kopystyński Zygmunt 113
12 Kosiński Janusz 109
13 Gac Sławomir 108
14 Mleczko Wojciech 107
15 Stolarz Jan 99
16 Krzemień Kamil 95
  Jochym Mateusz 95
18 Antonowicz Jacek 87
19 Chmielewski Edward 82
20 Szymiczek Alojzy 81
  Lorenz Tadeusz 81
22 Krzemień Beata 80
23 Senkala Katarzyna 76
24 Kuczera Grzegorz 70
25 Kuczera Mariola 68
26 Fudała Ryszard 60
27 Kowol Sebastian 55
28 Menżyk Kazimierz 51
  Gwoździk Adolf 51
30 Garbas Hilary 44
  Likos Andrzej 44
32 Krzemień Mariusz 43
  Kłyza Andrzej 43
34 Kołek Robert 42
35 Lorek Michał 40
  Gac Szymon 40
  Kłyza Kamil 40
38 Kowol Piotr 37
39 Gawliczek Jerzy 35
40 Witoszek Artur 31
41 Materzok Dariusz 28
42 Piecha Mirosław 27
  Menżyk Martyna 27
44 Piecha Romana 26
45 Lancman Krystyna 23
  Słanina Piotr 23
47 Górecki Zdzisław 22
48 Bazan Piotr 20
  Likos Paweł 20
  Menżyk Marta 20
51 Kołek Zdzisław 18
  Oleś Mirosława 18
  Łyczko Bogusław 18
54 Zarzecki Zenon 17
  Gawłowicz Roman 17

2017 rok

Tradycją ostatnich lat staje się fakt, że puchar zdobywa osoba, która nigdy wcześniej nie wygrała klasyfikacji najaktywniejszego kolarza. W tym roku zwycięzcą został Antoni Warmuła.

1 Warmuła Antoni 263
2 Głowacki Ryszard 195
3 Tytko Bogdan 190
4 Lorenz Tadeusz 179
5 Krzemień Marek 170
6 Kosiński Janusz 169
7 Kuczera Mariola 153
8 Stolarz Jan 140
9 Oleś Mirosława 131
10 Chmielewski Edward 122
  Likos Andrzej 122
12 Treszczyński Jarosław 121
13 Garbas Jerzy 116
  Oleś Zbigniew 116
  Mazur Alfred 116
16 Kuczera Grzegorz 110
17 Krzemień Beata 109
18 Menżyk Kazimierz 108
19 Antonowicz Jacek 107
20 Gac Sławomir 106
21 Senkala Katarzyna 103
22 Grobelny Damian 98
23 Krzemień Kamil 93
  Gawliczek Jerzy 93
25 Menżyk Martyna 90
26 Menżyk Marta 76
27 Gwoździk Adolf 74
28 Kopystyński Zygmunt 69
29 Ryczek Leszek 61
30 Krzemień Mariusz 60
31 Bazan Piotr 54
32 Kłyza Andrzej 52
33 Kłyza Kamil 49
34 Lorek Michał 45
35 Witoszek Artur 41
36 Humaniuk Andrzej 40
37 Gac Szymon 39
  Kowol Sebastian 39
39 Likos Paweł 31
40 Kowol Piotr 30
41 Gawłowicz Roman 28
  Tytko Tomasz 28
  Lancman Marek 28
44 Materzok Dariusz 27
45 Łyczko Bogusław 26
46 Kołek Robert 21
  Górecki Zdzisław 21
48 Słanina Piotr 20
49 Garbas Hilary 18
  Kołek Zdzisław 18