Aktualizacja statystyk

Uzupełnione zostały klasyfikacje:

  • na stronie Komisji Turystyki Kolarskiej: Puchar Burmistrza Radlina (za rok 2022 i wszechczasów), najaktywniejszego przodownika (za rok 2022 i wszechczasów), impreza roku, zdobywcy najpopularniejszych odznak i wykaz zdobywców odznak kolarskich w 2022 roku. Pojawił się tez link “rekordziści kolarscy” z danymi z klubowych ankiet;
  • na stronie Komisji Krajoznawczej: wykaz zdobywców odznak krajoznawczych w 2022 roku. Tam nowym linkiem jest “rekordziści w odznakach” z czołowymi zdobywcami odznak od 2011 roku.

Czytaj więcej

Zmiany dotyczące najbliższych wycieczek

  • 29 sierpnia Rajd Powiatowy się nie odbędzie ale chętnych na przejażdżkę zapraszamy – o godzinie 9.00 wyjedziemy na wycieczkę do Baszty w Wodzisławiu Śląskim.
  • 2 września, o godzinie 12.00 z Radlina będzie wyjazd na ślub naszego klubowego kolegi, Bartosza, który odbędzie się w kościele św. Jerzego w Rydułtowach o 13.00.
  • 4 września XXV Rajd Maraton Sokoła będzie mieć miejsce przy OSP Niewiadom obok zabytkowej kopalni Ignacy. Godziny wyjazdów na trasy pozostają bez zmian: na 100 km o 7.00, na 50 km o 9.00 i na 20 km o 10.00

Czytaj więcej

Aktualizacje

Zaktualizowane zostały wykazy na podstronie Komisji Turystyki Kolarskiej:

Najaktywniejszego Przodownika (także wszechczasów), Puchar Burmistrza Miasta Radlina (także Wszechczasów), Impreza Roku, Zdobywcy najpopularniejszych odznak, Nasi na zlotach.

Pojawiły się też wykazy odznak zdobytych w 2020 roku (i kolarskich i krajoznawczych).

Czytaj więcej