ROK Szlakiem krzyży pokutnych
Zdobywcy odznaki

 2019

222. LIBOR DARIUSZ ZABRZE

223. KUBIK ANTONI PSZCZYNA

224. HEROK DARIUSZ RYBNIK

225. WODECKI CZESŁAW WODZISŁAW ŚLĄSKI

226. ANTOŃCZAK LUCYNA STUDZIONKA

227. AHNERT JANUSZ STUDZIONKA

228. KOSIŃSKI JANUSZ RYBNIK

229. WOJTÓW JERZY ŚWIEBODZICE

230. WIĄCEK ANDRZEJ ŚWIEBODZICE

2018

 216. NAPORA PIOTR WROCŁAW

217. NAPORA LIDIA WROCŁAW

218. NAPORA MICHAŁ WROCŁAW

219. NAPORA SZYMON WROCŁAW

220. SKOROL MIROSŁAW RYBNIK

221. CZARNOTA LESZEK MARKLOWICE

 2017

 210. PALA ADAM  KATOWICE                                                                                                                              211. WOJTAL RYSZARD KATOWICE                                                                                                            212. WODECKI CZESŁAW WODZISŁAW                                                                                                    213. KUBEREK KACPER TARNOWSKIE GÓRY                                                                                                  214. FREJ EUGENIUSZ TARNOWSKIE GÓRY                                                                                          215. ŚWIĄTEK WOJCIECH WARSZAWA

 2016

205. ZABRZEŃSKI JAN  KNURÓW
206. KOKOSZKA KRZYSZTOF SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
207. PAWEŁCZYK ADAM WOJKOWICE
208. ZIELIŃSKI SYLWESTER RUDA ŚLĄSKA
209. MIOTŁA WOJCIECH  KNURÓW

 2015

195. KULCZYK HENRYK WROCŁAW
196. TRYBUŁA ANDRZEJ WROCŁAW
197. BERNACKI ZYGMUNT ZABRZE
198. WAWRZICZEK ŁUKASZ RYBNIK
199. HAMERLA JAN RYBNIK
200. RZEWÓDZKI JULIAN KNURÓW
201. KRZEMIEŃ BEATA PSZÓW
202. WODECKI CZESŁAW WODZISŁAW ŚLĄSKI
203. STABLA AGATA RADLIN
204. IWANIUK BOGUSŁAW KNURÓW

 

2014

190. Nieć Antoni Rydułtowy
191. Krzemień Marek Pszów
192. Babiarz Halina Wrocław
193. Babiarz Zenon Wrocław
194. Jańta Michał Gliwice

 

2013

184. Curyl Zbigniew Świdnica
185. Lorek Michał Pszów
186. Marszolik Aneta Marklowice
187. Marszolik Henryk Marklowice
188. Ziętek Irena Rydułtowy
189. Orłowski Krzysztof Żory

 

2011

175. Studniczek Karol Zabełków
176. Pachel Melania Zabełków
177. Pachel Sylwiusz Zabełków
178. Wiśniowska Gabriela Rudyszwałd
179. Wiśniowski Robert Rudyszwałd
180. Zielewski Ludwik Tychy
181. Suława Władysław Świdnica
182. Jandzis Janusz Świętochłowice
183. Grobelny Damian Radlin

 

2010

173. Dębski Zygmunt Książenice
174. Bednorz Remigiusz Imielin

 

2009

168. Strojwąs Stanisław Racibórz
169. Słanina Marta Wodzisław Śląski
170. Gojowy Grzegorz Wodzisław Śląski
171. Kłyza Andrzej Radlin
172. Kłyza Kamil Radlin

 

2008

159. Kuczera Mariola Rydułtowy
160. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
161. Marszat Wincenty Jastrzębie
162. Mojżysz Mirela Czyżowice
163. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice
164. Pierchała Beata Racibórz
165. Pierchała Grzegorz Racibórz
166. Rotter Piotr Rydułtowy
167. Kuśnierz Andrzej Racibórz

 

2007

146. Pacholski Jerzy Wrocław
147. Rygulski Andrzej Piotr Łaziska Górne
148. Jeż Zygmunt Jastrzębie
149. Koczy Stanisław Rydułtowy
150. Brzezina Eugeniusz Rybnik
151. Czernow Marian Katowice
152. Czyż Adam Katowice
153. Gąsior Marek Chorzów
154. Dobrowolski Janusz Chorzów
155. Morawiec Gerard Gorzyczki
156. Kajzer Grzegorz Bojszowy
157. Wołczyk Łucjan Bojanów
158. Kryś Mieczysław Knurów

 

2006

136. Brzezinka Bogumiła Rybnik
137. Gawliczek Jerzy Rybnik
138. Mosz Sebastian Radlin
139. Suchanek Gerard Katowice
140. Głowacki Stanisław Jastrzębie
141. Głowacki Wiesława Jastrzębie
142. Tytko Joanna Czernica
143. Tytko Tomasz Czernica
144. Lutzka Krystian Katowice
145. Zbrzeski Andrzej Tychy

 

2005

112. Lorenz Tadeusz Rybnik
113. Górecki Zdzisław Rybnik
114. Siejda Józef Katowice
115. Antonowicz Jacek Rybnik
116. Menżyk Kazimierz Wodzisław
117. Likos Łukasz Radlin
118. Wodecki Czesław Wodzisław
119. Domagalik Robert Jastrzębie
120. Stokowiec Józefa Żory
121. Murek Kazimierz Rydułtowy
122. Herud Tomasz Czyżowice
123. Uliczka Sebastian Łaziska
124. Głowacki Ryszard Radlin
125. Wala Michał Katowice
126. Wala Leonard Wałbrzych
127. Szulc Leszek Tychy
128. Mazik Jan Tychy
129. Jagiełło Justyna Rybnik
130. Szewczyk Małgorzata Rybnik
131. Łyczko Bogusław Chorzów
132. Mazur Krystian Mysłowice
133. Gac Bartosz Rydułtowy
134. Siedlaczek Patrycja Rybnik
135. Grzybek Justyna Zielona Góra

 

2004

87. Wójcik Dagmara Jastrzębie
88. Wójcik Mirosław Jastrzębie
89. Karwot Ireneusz Rybnik
90. Chacko Jarosław Racibórz
91. Kozłowski Jacek Tarnowskie Góry
92. Orłowski Krzysztof Żory
93. Odrozek Arnold Rybnik
94. Skorupa Józef Jastrzębie
95. Skorupa Irena Jastrzębie
96. Skorupa Paweł Jastrzębie
97. Skorupa Agata Jastrzębie
98. Zarzecki Zenon Wodzisław Śląski
99. Zarzecki Elżbieta Wodzisław Śląski
100. Sempruch Zofia Bytom
101. Prus Wiktor Rybnik
102. Król Marek Żory
103. Gac Sławomir Rydułtowy
104. Malcharczyk Łukasz Rydułtowy
105. Piecha Teodor Radlin
106. Wyleżoł Joachim Kleszczów
107. Wyleżoł Kamil Kleszczów
108. Wyleżoł Michał Kleszczów
109. Wolny Leszek Katowice
110. Wolny Rafał Katowice
111. Staśko Waldemar Chorzów

 

2003

67. Frydrych Piotr Tychy
68. Mencel Jan Katowice
69. Skrobol Mirosław Jastrzębie
70. Nycz Zofia Chełm Lub.
71. Kliza Witold Chełm Lub.
72. Wójcik Piotr Rybnik
73. Babovak Jiri Dvur Kralove n.L.(Czechy)
74. Babovak Jana Dvur Kralove n.L.(Czechy)
75. Babovak Jan Dvur Kralove n.L.(Czechy)
76. Babovak Petra Dvur Kralove n.L.(Czechy)
77. Babovak Gabriela Dvur Kralove n.L.(Czechy)
78. Berent Tomasz Warszawa
79. Tkocz Mirosław Wodzisław Śl.
80. Czerniawski Adam Gliwice
81. Czerniawski Wojciech Gliwice
82. Langer Marcin Gliwice
83. Małek Tomasz Żory
84. Czempa Józef Łaziska Górne
85. Prudlik Lucjan Mikołów
86. Machulec Mirosław Żory

 

2002

50. Zając Marian Wodzisław Śl.
51. Różański Krzysztof Ruda Śląska
52. Różański Paweł Ruda Śląska
53. Różański Stanisław Ruda Śląska
54. Błaszczyk Stanisław Ruda Śląska
55. Matura Izabela Ruda Śląska
56. Biały Henryk Tarnowskie Góry
57. Major Renata Jastrzębie
58. Gojowy Bogusław Jastrzębie
59. Urbanek Jarosław Jastrzębie
60. Mierzwa Felicjan Siemianowice Śl.
61. Żyła Roman Siemianowice Śl.
62. Czopka Andrzej Siemianowice Śl.
63. Fiedler Łukasz Siemianowice Śl.
64. Kokoszka Aneta Siemianowice Śl.
65. Mierzwa Bogusław Siemianowice Śl.
66. Zaremba Robert Wodzisław Śl.

 

2001

31. Materzok Stanisław Rybnik
32. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śl.
33. Kłopeć Tadeusz Zebrzydowice
34. Mehlich Stefan Żory
35. Włodarczyk Andrzej Wodzisław Śl.
36. Szerszeń Jarosław Gliwice
37. Stawiarczyk Władysław Gliwice
38. Kalinowski Piotr Gliwice
39. Barciok Marek Radlin
40. Woryna Józef Żory
41. Fudali Antoni Żory
42. Fudali Jarosław Żory
43. Fudali Ireneusz Żory
44. Piguła Dariusz Wodzisław Śl.
45. Podleśny Robert Rybnik
46. Jaśkiewisz Tadeusz Żory
47. Bajda Stanisław Tychy
48. Niesyto Henryk Tychy
49. Stokowiec Marian Żory

 

2000

1. Gwoździk Adolf (weryfikator) Rydułtowy
2. Likos Andrzej Radlin
3. Siwek Krzysztof Radlin
4. Błaszczyk Andrzej Wodzisław Śl.
5. Widenka Marcin Wodzisław Śl.
6. Tytko Bogdan Czernica
7. Radomski Stanisław Gliwice
8. Radomska Małgorzata Gliwice
9. Drobny Bernard Czerwionka-Leszczyny
10. Gwoździk Małgorzata Rydułtowy
11. Humaniuk Andrzej Jastrzębie
12. Styrnol Andrzej Rybnik
13. Styrnol Dawid Rybnik
14. Cichoń Andrzej Rybnik
15. Warmuła Antoni Rybnik
16. Słanina Piotr Czyżowice
17. Wacławczyk Karol Zabełków
18. Cwołek Lucyna Radlin
19. Cwołek Zbigniew Radlin
20. Okręt Genowefa Radlin
21. Okręt Czesław Radlin
22. Ibrom Łukasz Rybnik
23. Ibrom Stanisław Rybnik
24. Barciok Adam Radlin
25. Skonieczny Ryszard Żory
26. Piaseczyński Andrzej Gliwice
27. Biliński Kazimierz Racibórz
28. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie
29. Krupa Teresa Rydułtowy
30. Tatarczyk Adam Rybnik