Szlakiem rynków i ratuszy w Polsce
Zdobywcy odznaki

2019    Stopień złoty

 

37. Curyl Zbigniew Świdnica

38. Kubik Antoni Pszczyna

39. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski

2019
Stopień srebrny

88. Krzemień Kamil Pszów

89. Jaskuła Amelia Świdnica

90. Jaskuła Konrad Świdnica

91. Warczyński Przemysław Swarzędz

92. Waszak Krzysztof Bydgoszcz

93. Ziobrowska Wioletta Bydgoszcz

94. Marcisz-Kotowska Beata Tychy

95. Kotowski Jacek Tychy

96. Szyszkowski Ewaryst sr. Szczecin

97. Falska Elżbieta Gliwice

98. Wojciechowski Zbigniew Tychy

99. Majcherczak Tomasz Łódź

2019
Stopień brązowy

183. Seszinova Iveta Praga

184. Seszin Tomasz Praga

185. Orłowski Krzysztof Żory

186. Sobok Krzysztof Siemianice

187. Jaskuła Joanna Świdnica

188. Łyczko Bogusław Radlin

189. Łyczko Małgorzata Radlin

190. Warczyńska Aleksandra Swarzędz

191. Woźniak Waldemar Ozimek

192. Kopeć Marcin Błonie

 

2019  Stopień popularny

 

326. Rakowski Piotr Warszawa

327. Garczyński Tymoteusz Kluczbork

328. Tyliński Piotr Poznań

329. Tylińska Monika Poznań

330. Jaskuła Joanna Świdnica

331. Warczyńska Aleksandra Swarzędz

332. Sankala Katarzyna Pszów

2018

Stopień złoty

34. Krzemień Marek Pszów
35. Lorek Michał Pszów                      36. Sokołowski Krzysztof Katowice

2018
Stopień srebrny

80. Milewski Janusz Jelenia Góra
81. Piekutowska Irena Bydgoszcz
82. Krzemień Beata Pszów
83. Gac Sławomir Rydułtowy
84. Kubik Antoni Pszczyna
85. Marszolik Aneta Marklowice
86.Wojtal Ryszard Katowice
87.Warmuła Antoni Rybnik

2018
Stopień brązowy

164. Wiącek Andrzej Świebodzice
165. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
166. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
167. Kaczmarek Piotr Łowicz
168. Cieśliński Tomasz Starachowice
169. Marcisz Kotowska Beata Tychy
170. Kotowski JacekTychy
171. Prasoł Arkadiusz Ornontowice
172. Prasoł Danuta Ornontowice
173. Wojciechowski Zbigniew Tychy
174. Bojczuk Paweł Tychy
175. Buchman Andrzej Warszawa
176. Kowalski Andrzej Warszawa
177. Warczyński Przemysław Swarzędz
178. Przybyszewski Wojciech Szczecin
179. Stypa Martyna Sandomierz
180. Koziara Piotr Wrocław
181. Nowak Mirosław Turza Śląska
182. Sztańc Michał Łódź

 

 

2018 Stopień popularny

 

304. Dera Wojciech Poznań
305. Stypa Martyna Sandomierz
306. Koziara Piotr Wrocław
307. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
308. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
309. Kubik Antoni Pszczyna
310. Śwogoń Jerzy Poznań
311. Janota Kazimierz Jastrzębie Zdrój
312. Kaczmarek Piotr Łowicz
313. Kryszczak Anna Skawina

314. Matjaszek Paweł Świdnica
315. Warczyński Przemysław Swarzędz
316. Bojczuk Paweł Tychy
317. Wójcik Zbigniew Brody
318. Gierwatowski Janusz Świebodzice
319. Gierwatowska Agnieszka Świebodzice
320. Gierwatowski Kasjan Świebodzice
321. Gierwatowski Igor Świebodzice
322. Przybyszewski Wojciech Szczecin
323. Skorol Mirosław Rybnik
324. Milewski Bernard Maszewo Duże

325. Domagalska-Łabędzka Anna Bychowo

2017  Stopień złoty

 

31.Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
32.Wierzbicki Janusz Skwierzyna
33.Wodecki Czesław Wodzisław

2017
Stopień srebrny

70.Piasecki Adam Kornik
71.Pala Adam Katowice
72.Ryszewska Hanna Bydgoszcz
73.Słanina Piotr Wodzisław
74.Sempruch Zofia Bytom
75.Furmanek Czesław Jasło
76.Kamińska Elżbieta Bydgoszcz
77.Zabrzeński Jan Knurów
78.Raczkowski Zenon Jaworzno
79.Wodecka Danuta Wodzisław

2017
Stopień brązowy

151.Jurczyński Andrzej Olsztyn
152.Sempruch Zofia Bytom
153.Pala Adam Katowice
154.Krzemień Kamil Pszów
155.Szyp Paweł Gliwice
156.Felkel Aldona Gliwice
157.Kowalski Piotr Poniatowa
158.Kacprzak Zuzanna Tychy
159.Warmuła Antoni Rybnik
160.Kulczyk Henryk Wrocław
161.Raczkowski Zenon Jaworzno
162.Wodecka Danuta Wodzisław
163.Pilarski Piotr Ostrów Wlkp.

2017
Stopień popularny

280.Markova Iveta Praga
281.Seszin Tomasz Praga
282.Kowalski Piotr Świdnica
283.Sempruch Zofia Bytom
284.Nowak Mirosław Turza Śląska
285.Łyczko Bogusław Radlin
286.Łyczko Małgorzata Radlin
287.Sobok Krzysztof Siemianice
288.Kostrzewa Wiesław Szczecin
289.Pala Adam Katowice
290.Detyniecki Wojciech Łódź
291.Felkel Aldona Gliwice
292.Wicher Piotr Kalety
293.Guttman Piotr Bytom
294.Kowalczyk Daniel Tychy
295.Kacprzak Zuzanna Tychy
296.Jafra Przemysław Radomsko
297.Raczkowski Zenon Jaworzno
298.Kopeć Marcin Błonie
299.Pilarski Piotr Ostrów Wlkp.
300.Wojciechowski Zbigniew Tychy
301.Marcisz-Kotowska Beata Tychy
302.Kotowski Jacek Tychy
303.Sorkowicz Aleksander Cieszyn

 

2016
Stopień złoty

28. Świątek Wojciech Warszawa
29. Iwaniuk Bogusław Knurów
30. Kaszowicz Zenon Katowice

 

2016
Stopień srebrny

62. Nowak Izabela Ostrów Wielkopolski
63. Krzyżaniak Sławomir Ostrów Wielkopolski
64. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów
65. Gontkowski Mirosław Bielawa
66.Karch Jadwiga Jaworzno
67.Marszolik Henryk Marklowice
68.Wasilewski Jerzy Łódź
69.Wierzbicki Janusz Skwierzyna

2016
Stopień brązowy

134.Radzewicz Jolanta Gdynia
135.Chomka Wojciech Gdynia
136.Ziobrowska Wioletta Bojanice
137.Majcherczyk Tomasz Łódź
138. Piekutowska Irena Bydgoszcz
139. Ryszewska Hanna Bydgoszcz
140.Wierzbicki Janusz Skwierzyna
141.Wojtal Ryszard Katowice
142.Napora Piotr Wrocław
143.Napora Lidia Wrocław
144.Napora Piotr Michał Wrocław
145.Napora Szymon Wrocław
146.Kowol Piotr Pszów
147.Zabrzeński Jan Knurów
148.Podleśny Robert Rybnik
149.Gosz Jan Katowice
150.Furmanek Czesław Jasło

 

2016
Stopień popularny

251. Hruszowiec Agata Świdnica
252. Hruszowiec Andrzej Świdnica
253. Hruszowiec Kinga Świdnica
254. Radzewicz Jolanta Gdynia
255. Chomka Wojciech Gdynia
256. Piekutowska Irena Bydgoszcz
257. Piwnik Stanisław Warszawa
258. Piwnik Jan Warszawa
259. Ryszewska Hanna Bydgoszcz
260.Antończyk Urszula Zabierzów Bocheński
261.Wojtal Ryszard Katowice
262.Napora Piotr Wrocław
263.Napora Lidia Wrocław
264.Napora Piotr Michał Wrocław
265.Napora Szymon Wrocław
266.Kowalski Piotr Poniatowa
267.Kowalski Andrzej Warszawa
268.Buchman Andrzej Warszawa
269.Kowol Piotr Pszów
270.Orłowski Krzysztof Żory
271.Prasoł Arkadiusz Ornontowice
272.Prasoł Danuta Ornontowice
273.Zabrzeński Jan Knurów
274.Joachimiak Barbara Toruń
275.Joachimiak Jacek Toruń
276.Przybyło Marian Bytom
277.Kostrzewa Wiesław Szczecin
278.Gosz Jan Katowice
279.Furmanek Czesław Jasło

 

 


 

2015
Stopień złoty

 

23. Mendrek Adam Jaworze
24. Kwaśniewski Marek Suchedniów
25. Tytko Tomasz Czernica
26. Jachym Stanisław Sobolów
27. Skonieczny Ryszard Jastrzębie Zdrój

 

2015
Stopień srebrny

 

53. Skonieczny Ryszard Jastrzębie Zdrój
54. Bernacki Zygmunt Zabrze
55. Mencel Jan Katowice
56. Reszewicz Adam Legnica
57. Krzemień Marek Pszów
58. Curyl Zbigniew Świdnica
59. Menżyk Kazimierz Wodzisław
60. Lorek Michał Pszów
61. Lancman Marek Rybnik

 

2015
Stopień brązowy

 

120. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
121. Herud Tomasz Gliwice
122. Skonieczny Ryszard Jastrzębie Zdrój
123. Bernacki Zygmunt Zabrze
124. Falska Elżbieta Gliwice
125. Falski Jerzy Gliwice
126. Marszolik Aneta Marklowice
127. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
128. Jańta Michał Gliwice
129. Jańta Adam Gliwice
130. Pietrukiewicz Zuzanna Witoszów Dolny
131. Krzemień Beata Pszów
132. Milewski Janusz Jelenia Góra
133. Waszak Krzysztof Bydgoszcz

 

2015
Stopień popularny

 

231. Skonieczny Ryszard Jastrzębie Zdrój
232. Bernacki Zygmunt Zabrze
233. Osmelak Leszek Szczecin
234. Osmelak Agnieszka Szczecin
235. Osmelak Marta Szczecin
236. Osmelak Michał Szczecin
237. Józefiak Natalia Świdnica
238. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
239. Krzemień Kamil Pszów
240. Jurczyński Andrzej Olsztyn
241. Grobelny Damian Radlin
242. Chmielewski Edward Radlin
243. Cieśliński Tomasz Starachowice
244. Jańta Michał Gliwice
245. Jańta Adam Gliwice
246. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
247. Waszak Krzysztof Bydgoszcz
248. Józefiak Zuzanna Świdnica
249. Satoła Marta Julita Bolesławiec
250. Górzyńska Krystyna Bydgoszcz

 


 

 

2014
Stopień złoty

 

20. Kauffmann Bogdan Słubice
21. Bednorz Remigiusz Imielin
22. Pacześniak Jan Wrocław

 

2014
Stopień srebrny

 

46. Paradysz Jan Przemyśl
47. Szynk Henryk Wrocław
48. Iwaniuk Bogusław Knurów
49. Kaszowicz Zenon Katowice
50. Antonowicz Jacek Rybnik
51. Sokołowski Krzysztof Katowice
52. Pacześniak Jan Wrocław

 

2014
Stopień brązowy

 

108. Jaskuła Konrad Świdnica
109. Jaskuła Amelia Świdnica
110. Lancman Marek Rybnik
111. Nowak Izabela Ostrów Wielkopolski
112. Krzyżaniak Sławomir Ostrów Wielkopolski
113. Budziszewski Stanisław Szczecin
114. Złotek Robert Poznań
115. Marszolik Henryk Marklowice
116. Lorek Michał Pszów
117. Krzemień Marek Pszów
118. Reszewicz Adam Legnica
119. Pacześniak Jan Wrocław

 

2014
Stopień popularny

 

219. Bobrowicz Andrzej Olsztyn
220. Kulczyk Henryk Wrocław
221. Krystyniak Krzysztof Świdnica
222. Lancman Marek Rybnik
223. Budziszewski Stanisław Szczecin
225. Reszewicz Adam Legnica
226. Krzemień Beata Pszów
227. Rabski Marek Legnica
228. Majcherczyk Tomasz Łódź
229. Woźniak Waldemar Ozimek
230. Pacześniak Jan Wrocław

 


 

 

2013
Stopień złoty

 

16.Kowalski Grzegorz Skarżysko-Kamienna
17.Suława Władysław Świdnica
18. Radomska Małgorzata Gliwice
19. Kuczera Grzegorz Rydułtowy

 

2013
Stopień srebrny

 

42.Puszczyński Tomasz Konin
43. Zielewski Ludwik Tychy
44. Wodecki Czesław Wodzisław
45. Mendrek Adam Jaworze

 

2013
Stopień brązowy

 

103. Szynk Henryk Wrocław
104. Iwaniuk Bogusław Knurów
105. Sokołowski Krzysztof Katowice
106. Smolarczyk Michał Poznań
107. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

 

2013
Stopień popularny

 

203.Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
204.Packi Paweł Wieluń
205.Sapa Jerzy Stalowa Wola
206.Krutin Grażyna Szczecin
207.Krutin Zbigniew Szczecin
208.Wiącek Alicja Świebodzice
209.Wiącek Andrzej Świebodzice
210.Zając Danuta Bydgoszcz
211.Ziobrowska Wioletta Bojanice
212.Krzemień Marek Pszów
213. Kowalski Ryszard Łódź
214. Falska Elżbieta Gliwice
215. Falski Jerzy Gliwice
216. Smyk Krzysztof Skarżysko-Kamienna
217. Iwaniuk Bogusław Knurów
218. Lorek Michał Pszów

 


 

 

2012
Stopień złoty

 

14. Kruszczyński Marcin Koszalin
15. Radomski Stanisław Gliwice

 

2012
Stopień srebrny

 

37. Świątek Wojciech Warszawa
38. Berent Andrzej Zielona Góra
39. Suława Władysław Mieroszów
40. Bednorz Remigiusz Imielin
41. Piekarz Tadeusz Bytom

 

2012
Stopień brązowy

 

89. Suława Władysław Mieroszów
90. Curyl Zbigniew Świdnica
91. Suława Jolanta Mieroszów
92. Nazaruk Daniel Słupsk
93. Gac Sławomir Rydułtowy
94. Piasecki Adam Bnin (Kórnik)
95. Gontkowski Mirosław Bielawa
96. Stolarz Jan Radlin
97. Cegłowski Roman Bydgoszcz
98. Kaszowicz Zenon Katowice
99. Zielewski Ludwik Tychy
100. Świetlicka Marta Cieszyn
101. Wolny Leszek Katowice
102. Herman Stanisław Gliwice

 

2012
Stopień popularny

 

186. Nazaruk Daniel Słupsk
187. Kryś Mieczysław Knurów
188. Pietrukiewicz Zuzanna Witoszów Dolny
189. Jaskuła Konrad Świdnica
190. Osowski Maciej Gdynia
191. Jaskuła Amelia Świdnica
192. Szyp Paweł Gliwice
193. Szynk Henryk Wrocław
194. Kaszowicz Zenon Katowice
195. Marszolik Aneta Wodzisław
196. Marszolik Henryk Wodzisław
197. Duranowski Henryk Szczecin
198. Herman Stanisław Gliwice
199. Sokołowski Krzysztof Katowice
200. Nowak Izabela Ostrów Wielkopolski
201. Krzyżaniak Sławomir Ostrów Wielkopolski
202. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

 


 

 

2011
Stopień złoty

 

2011
Stopień srebrny

 

35. Kapczyński Ryszard Bytom
36. Radomska Małgorzata Gliwice

 

2011
Stopień brązowy

 

73. Szyszkowski Ewaryst /senior Szczecin
74. Kłos Halina Szczecin
75. Hyży Tomasz Szczecin
76. Maciejuk Franciszek Trzebiatów
77. Karch Jadwiga Jaworzno
78. Karch Joanna Jaworzno
79. Bednorz Remigiusz Imielin
80. Dec Jacek Kraków
81. Puszczyński Tomasz Konin
82. Antonowicz Jacek Rybnik
83. Kopiec Andrzej Ruda Śląska
84. Kamińska Elżbieta Bydgoszcz
85. Mendrek Adam Jaworze
86. Mencel Jan Katowice
87. Pierchała Beata Racibórz
88. Pierchała Grzegorz Racibórz

 

2011
Stopień popularny

 

170. Milewski Janusz Jelenia Góra
171. Maciejuk Franciszek Trzebiatów
172. Sztańc Michał Łódź
173. Socha Galina Jastrzębie Zdrój
174. Mrozowski Krzysztof Gliwice
175. Pomykała Ola Końskowola
176. Pomykała Artur Końskowola
177. Kowalska Barbara Bydgoszcz
178. Stolarz Jan Radlin
179. Złotek Robert Poznań
180. Mazurek Przemysław Wiśniowa
181. Podleśny Robert Rybnik
182. Suława Władysław Mieroszów
183. Suława Jolanta Aleksandra Mieroszów
184. Kaszycka Wiktoria Kłodzko
185. Suława Jakub Witoszów Dolny

 


 

 

2010
Stopień złoty

 

12. Tatarczyk Adam Rybnik
13. Tytko Bogdan Czernica

 

2010
Stopień srebrny

 

31. Kruszczyński Marcin Koszalin
32. Kowalski Grzegorz Skarżysko-Kamienna
33. Głowacki Ryszard Radlin
34. Kwaśniewski Marek Suchedniów

 

2010
Stopień brązowy

 

65. Strójwąs Stanisław Racibórz
66. Falejczyk Marcin Gliwice
67. Zuber Achim Gliwice
68. Zbrzeski Andrzej Tychy
69. Kuczera Mariola Rydułtowy
70. Wasilewski Jerzy Łódź
71. Paradysz Jan Przemyśl
72. Świątek Wojciech Warszawa

 

2010
Stopień popularny

 

146. Karch Jadwiga Jaworzno
147. Karch Joanna Jaworzno
148. Piasecki Adam Bnin (Kórnik)
149. Wójcik Dagmara Jastrzębie Zdrój
150. Herud Tomasz Czyżowice
151. Kamińska Elżbieta Bydgoszcz
152. Stenka Tomasz Bydgoszcz
153. Cegłowski Roman Bydgoszcz
154. Kaczmarek Ewa Bydgoszcz
155. Szelągowski Mieczysław Bydgoszcz
156. Wieczorkowski Tomasz Kutno
157. Rzeźnicka Anna Wierzbie
158. Puszczyński Tomasz Konin
159. Zbrzeski Andrzej Tychy
160. Zielewski Ludwik Tychy
161. Świetlicka Marta Cieszyn
162. Gontkowski Mirosław Bielawa
163. Mendrek Adam Jaworze
164. Orłowski Andrzej Świdnica
165. Głowacki Stanisław Jastrzębie Zdrój
166. Paradysz Jan Przemyśl
167. Paradysz Piotr Przemyśl
168. Bednorz Remigiusz Imielin
169. Curyl Zbigniew Świdnica

 


 

 

2009
Stopień złoty

 

7. Jaroszyńska Agnieszka Polanówka k/Lublina
8. Otap Tadeusz Polanówka k/Lublina
9. Otap Sławomir Polanówka k/Lublina
10. Lorenz Tadeusz Rybnik
11. Mierzwa Felicjan Siemianowice Śląskie

 

2009
Stopień srebrny

 

15. Czernow Marian Katowice
16. Ibrom Stanisław Rybnik
17. Jaroszyńska Agnieszka Polanówka k/Lublina
18. Otap Tadeusz Polanówka k/Lublina
19. Otap Sławomir Polanówka k/Lublina
20. Tytko Tomasz Czernica
21. Tytko Joanna Czernica
22. Stawiarczyk Władysław Gliwice
23. Szerszeń Jarosław Gliwice
24. Wacławczyk Karol Zabełków
25. Smoter Władysław Braszowice
26. Jachym Stanisław Sobolów
27. Ciężadło Teresa Sobolów
28. Radomski Stanisław Gliwice
29. Kauffmann Bogdan Słubice
30. Mierzwa Felicjan Siemianowice Śląskie

 

2009
Stopień brązowy

 

39. Lewandowski Zbigniew Warszawa
40. Lewandowska Elżbieta Warszawa
41. Kosicka Ewa Wrocław
42. Jaroszyńska Agnieszka Polanówka k/Lublina
43. Otap Tadeusz Polanówka k/Lublina
44. Otap Sławomir Polanówka k/Lublina
45. Piguła Justyna Wodzisław Śląski
46. Piguła Dariusz Wodzisław Śląski
47. Kapczyński Ryszard Bytom
48. Bajda Stanisław Tychy
49. Ryszkiewicz Józef Jastrzębie Zdrój
50. Rygulski Andrzej Łaziska Górne
51. Radomska Małgorzata Gliwice
52. Paturej Waldemar RudaŚląska
53. Madej Sławomir Szczecin
54. Madej Stanisława Grażyna Szczecin
55. Kowalski Grzegorz Skarżysko-Kamienna
56. Wodecki Czesław Wodzisław
57. Morawiec Gerard Gorzyczki
58. Piekarz Tadeusz Bytom
59. Stankiewicz Leszek Józefów
60. Mierzwa Felicjan Siemianowice Śląskie
61. Jandzio Janusz Świętochłowice
62. Kwaśniewski Marek Suchedniów
63. Sitarski Bogdan Kielce
64. Grzybek Justyna Zielona Góra

 

2009
Stopień popularny

 

114. Winsze Jerzy Szczecin
115. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie Zdrój
116. Szymański Andrzej Poznań
117. Basiński Krzysztof Oława
118. Strojwąs Stanisław Racibórz
119. Jaroszyńska Agnieszka Polanówka k/Lublina
120. Otap Tadeusz Polanówka k/Lublina
121. Otap Sławomir Polanówka k/Lublina
122. Kapczyński Ryszard Bytom
123. Zuber Joachim Gliwice
124. Ryszkiewicz Józef Jastrzębie Zdrój
125. Mencel Jan Katowice
126. Kopiec Andrzej Ruda Śląska
127. Antonowicz Jacek Rybnik
128. Dec Jacek Kraków
129. Paturej Waldemar Ruda Śląska
130. Madej Sławomir Szczecin
131. Madej Stanisława Grażyna Szczecin
132. Jabłoński Edward Łódź
133. Smolarczyk Michał Poznań
134. Krause Dariusz Radlin
135. Grzesiowska Gabriela Jelenia Góra
136. Jaskułowski Robert Jelenia Góra
137. Piekarz Tadeusz Bytom
138. Kasprzak Zbigniew Jasień
139. Burzyński Kacper Poznań
140. Mierzwa Felicjan Siemianowice Śląskie
141. Jandzio Janusz Świętochłowice
142. Pierchała Beata Racibórz
143. Pierchała Grzegorz Racibórz
144. Kwaśniewski Marek Suchedniów
145. Sitarski Bogdan Kielce

 


 

 

2008
Stopień złoty

 

5. Włodarczyk Andrzej Wodzisław Śląski
6. Frydrych Piotr Tychy

 

2008
Stopień srebrny

 

9. Tytko Bogdan Czernica
10. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
11. Dobrowolski Janusz Chorzów
12. Czyż Adam Katowice
13. Gąsior Marek Chorzów
14. Mazik Jan Tychy

 

2008
Stopień brązowy

 

22. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
23. Głowacki Ryszard Radlin
24. Górecki Zdzisław Rybnik
25. Kruszczyński Marcin Koszalin
26. Berent Tomasz Warszawa
27. Słanina Piotr Czyżowice
28. Ryczek Leszek Radlin
29. Wacławczyk Karol Zabełków
30. Kuśnierz Andrzej Racibórz
31. Jachym Stanisław Sobolów
32. Ciężadło Teresa Sobolów
33. Berent Andrzej Zielona Góra
34. Menżyk Kazimierz Wodzisław
35. Kauffmann Bogdan Słubice
36. Smoter Władysław Braszowice
37. Berent Halina Zielona Góra
38. Szulc Leszek Tychy

 

2008
Stopień popularny

 

82. Styrnol Andrzej Rybnik
83. Lewandowski Zbigniew Warszawa
84. Lewandowska Elżbieta Warszawa
85. Kosicka Ewa Wrocław
86. Herman Beata Chorzów
87. Wójcik Piotr Rybnik
88. Monczyński Bogusław Kalisz
89. Bejnar Antonina Głuchołazy
90. Jachym Stanisław Sobolów
91. Ciężadło Teresa Sobolów
92. Stankiewicz Leszek Warszawa
93. Siedlaczek Patrycja Rybnik
94. Grzybek Justyna Zielona Góra
95. Górecki Zdzisław Rybnik
96. Falejczyk Marcin Gliwice
97. Gawliczek Jerzy Wodzisław
98. Berent Tomasz Warszawa
99. Berent Halina Zielona Góra
100. Lutzka Krystian Katowice
101. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
102. Suchanek Gerard Katowice
103. Skorupa Irena Jastrzębie Zdrój
104. Skorupa Józef Jastrzębie Zdrój
105. Kuczera Mariola Rydułtowy
106. Szyszkowski Ewaryst /senior Szczecin
107. Kłos Halina Szczecin
108. Hyży Tomasz Szczecin
109. Kalinowski Henryk Szczecin
110. Hyży Krzysztof Szczecin
111. Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg
112. Lech Grzegorz Wodzisław Śląski
113. Szulc Leszek Tychy

 


 

 

2007
Stopień złoty

 

1. Antkowiak Henryk Legnica
2. Humaniuk Andrzej Jastrzębie
3. Kliza Witold Chełm
4. Nycz Zofia Chełm

 

2007
Stopień srebrny

 

1. Humaniuk Andrzej Jastrzębie
2. Antkowiak Henryk Legnica
3. Włodarczyk Andrzej Wodzisław
4. Kliza Witold Chełm
5. Nycz Zofia Chełm
6. Lorenz Tadeusz Rybnik
7. Tatarczyk Adam Rybnik
8. Frydrych Piotr Tychy

 

2007
Stopień brązowy

 

1. Humaniuk Andrzej Jastrzębie
2. Lorenz Tadeusz Rybnik
3. Tatarczyk Adam Rybnik
4. Włodarczyk Andrzej Wodzisław
5. Antkowiak Henryk Legnica
6. Tytko Bogdan Czernica
7. Kliza Witold Chełm
8. Nycz Zofia Chełm
9. Tytko Tomasz Czernica
10. Tytko Joanna Czernica
11. Ibrom Stanisław Rybnik
12. Stawiarczyk Władysław Gliwice
13. Szerszeń Jarosław Gliwice
14. Biały Henryk Tarnowskie Góry
15. Mazik Jan Tychy
16. Frydrych Piotr Tychy
17. Czyż Adam Katowice
18. Czernow Marian Katowice
19. Gąsior Marek Chorzów
20. Dobrowolski Janusz Chorzów
21. Radomski Stanisław Gliwice

 

2007
Stopień popularny

 

1. Włodarczyk Andrzej Wodzisław
2. Tatarczyk Adam Rybnik
3. Lorenz Tadeusz Rybnik
4. Likos Andrzej Radlin
5. Likos Paweł Radlin
6. Likos Łukasz Radlin
7. Tytko Bogdan Czernica
8. Kotarski Marian Myszków
9. Kotarska Wacława Myszków
10. Tytko Tomasz Czernica
11. Tytko Joanna Czernica
12. Menżyk Kazimierz Wodzisław
13. Humaniuk Andrzej Jastrzębie
14. Głowacki Ryszard Radlin
15. Antkowiak Henryk Legnica
16. Jagiełło Justyna Rybnik
17. Piguła Dariusz Wodzisław
18. Ryczek Leszek Radlin
19. Gac Sławomir Rydułtowy
20. Sierzputowska Izabella Warszawa
21. Umiński Michał Warszawa
22. Juraszczyk Łukasz Wodzisław Śląski
23. Skorzysko Dawid Radlin
24. Tiszbierek Michał Gliwice
25. Kuśnierz Andrzej Racibórz
26. Kuśnierz Bożena Racibórz
27. Kuśnierz Sandra Racibórz
28. Kuśnierz Denis Racibórz
29. Wójcik Mirosław Jastrzębie
30. Bajda Stanisław Tychy
31. Żółciński Stanisław Racibórz
32. Gwoździk Adolf Rydułtowy
33. Słanina Piotr Czyżowice
34. Wacławczyk Karol Zabełków
35. Kruszczyński Marcin Koszalin
36. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
37. Kliza Witold Chełm
38. Nycz Zofia Chełm
39. Ibrom Stanisław Rybnik
40. Stawiarczyk Władysław Gliwice
41. Szerszeń Jarosław Gliwice
42. Brzezinka Bogumiła Rybnik
43. Gojowy Renata Jastrzębie
44. Gojowy Bogusław Jastrzębie
45. Tkocz Mirosław Wodzisław
46. Biały Henryk Tarnowskie Góry
47. Mazik Jan Tychy
48. Rygulski Andrzej Łaziska Górne
49. Frydrych Piotr Tychy
50. Czyż Adam Katowice
51. Czerwon Marian Katowice
52. Gąsior Marek Chorzów
53. Dobrowolski Janusz Chorzów
54. Byliński Kazimierz Racibórz
55. Chacko Jarosław Racibórz
56. Radomski Stanisław Gliwice
57. Radomska Małgorzata Gliwice
58. Mazur Krystian Mysłowice
59. Mazur Damian Mysłowice
60. Wyleżoł Joachim Kleszczów
61. Wyleżoł Michał Kleszczów
62. Wyleżoł Kamil Kleszczów
63. Berent Andrzej Zielona Góra
64. Mosz Sebastian Radlin
65. Ciereszko Paweł Nakło n/Notecią
66. Smoter Władysław Braszowice k. Ząbkowic
67. Warmuła Antoni Rybnik
68. Morawiec Gerard Gorzyczki
69. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
70. Wasilewski Jerzy Łódź
71. Kowalski Grzegorz Skarżysko-Kamienna
72. Machura Zbigniew Lelów
73. Trejtowicz Bogumił Przyrów
74. Nowak Bartosz Przyrów
75. Sikorski Adam Zalesie
76. Świątek Anna Warszawa
77. Świątek Wojciech Warszawa
78. Wolny Leszek Katowice
79. Steć Zdzisław Szczecin
80. Pożoga Barbara Szczecin
81. Kauffmann Bogdan Słubice