Zdobywcy odznaki
(Śladami ofiar górniczego stanu)

2020

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon/2020 Słanina Piotr Wodzisław Śląski
02/Hon/2020 Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śląski
03/Hon/2020 Miotła Wojciech Knurów

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł/2020 Miotła Wojciech Knurów
02/Zł/2020 Ryszka Jan Mysłowice

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr/2020 Bańczyk Czesław Radlin
02/Sr/200 Treszczyński Jarosław Radlin
03/Sr/2020 Fudała Ryszard Wodzisław Śląski

04/Sr/2020 Kowol Sebastian Rydułtowy

05/Sr/2020 Miotła Wojciech Knurów

06/Sr/2020 Słanina Piotr Wodzisław Śląski

07/Sr/2020 Ryszka Jan Mysłowice

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Br/2020 Bańczyk Czesław Radlin
02/Br/2020 Treszczyński Jarosław Radlin
03/Br/2020 Fudała Ryszard Wodzisław Śląski
04/Br/2020 Kowol Sebastian Rydułtowy

05/Br/2020 Miotła Wojciech Knurów

06/Br/2020 Słanina Piotr Wodzisław Śląski

07/Br/2020 Ryszka Jan Mysłowice

2019

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon/2019 Sešin Tomaš Praga (Czechy)
02/Hon/2019 Markova Iveta Praga (Czechy)
03/Hon/2019 Kubik Antoni Pszczyna
04/Hon/2019 Herok Dariusz Rybnik
05/Hon/2019 Wodecki Czesław Wodzisław Śl.

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł/2019 Sešin Tomaš Praga (Czechy)
02/Zł/2019 Markova Iveta Praga (Czechy)
03/Zł/2019 Kubik Antoni Pszczyna
04/Zł/2019 Orłowski Krzysztof Żory
05/Zł/2019 Herok Dariusz Rybnik
06/Zł/2019 Wodecka Danuta Wodzisław Śl.

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr/2019 Kubik Antoni Pszczyna
02/Sr/2019 Orłowski Krzysztof Żory
03/Sr/2019 Herok Dariusz Rybnik

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość


01/Br/2019 Herok Dariusz Rybnik
02/Br/2019 Bawolski Mirosław Góra
03/Br/2019 Kuska Anna Świdnica
04/Br/2019 Wojtów Bartosz Świebodzice

2018

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
02/Hon/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
03/Hon/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
04/Hon/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł/2018 Bednorz Remigiusz Imielin
02/Zł/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
03/Zł/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
04/Zł/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr/2018 Sešin Tomas Praga
02/Sr/2018 Markova Iveta Praga
03/Sr/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
04/Sr/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
05/Sr/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz
06/Sr/2018 Podleśny Robert Rybnik

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość


01/Br/Kol/2018 Lewandowski Piotr Zielona Góra
02/Br/2018 Podleśny Robert Rybnik
03/Br/2018 Kubik Antoni Pszczyna
04/Br/Kol/2018 Zwierzyna Ryszard Lubawka
05/Br/Kol/2018 Niec Marian Nowy Sącz

2017

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon.Kol/2017 ZG PTTK Komisja Krajoznawcza
Warszawa
02/Hon./2017 Muzeum Górnictwa.

Podziemna Trasa Turystyczna. Kopalnia Węgla Nowa Ruda Nowa Ruda
03/Hon.Kol./2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
04/Hon/2017 Górecki Zdzisław Rybnik
05/Hon/2017 Krupa Ryszard Siemianowice Śl
06/4Hon/2017 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl
07/3Hon/2017 Lorenz Tadeusz Rybnik
08/4Hon/2017 Tytko Bogdan Czernica
09/2Hon/2017 Warmuła Antoni Rybnik Ignacy
10/Hon/2017 Antonowicz Jacek Rybnik
11/3Hon/2017 Krzemień Marek Pszów
12/Hon/2017 Kosiński Janusz Rybnik
13/3Hon/2017 Głowacki Ryszard Radlin
14/2Hon/2017 Warmuła Antoni Rybnik Ignacy
15/2Hon/2017 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
16/Hon/2017 Muzeum Górnictwa Zabrze
17/Hon/2017 Grobelny Damian Radlin

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł.Hon./2017 ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
02/Zł.Kol./2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
03/Zł/2017 Górecki Zdzisław Rybnik
04/Zł/2017 Wodecki Czesław Wodzisław Śl.
05/4Zł/2017 Gawliczek Jerzy Wodzisław śląski
06/4Zł/2017 Tytko Bogdan Czernica
07/4Zł/2017 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
08/4Zł/2017 Gac Sławomir Rydułtowy
09/2Zł/2017 Warmuła Antoni Rybnik Ignacy
10/2Zł/2017 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl
11/Zł/2017 Kosiński Janusz Rybnik
12/Zł/2017 Chmielewski Edward Radlin
13/3Zł/2017 Mazur Alfred Rybnik Rymer

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr.Kol./2017 ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
02/Sr.Kol./2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
03/Sr/2017 Górecki Zdzisław Rybnik
04/Sr/2017 Wodecki Danuta Wodzisław Śl.
05/Sr/2017 Bednorz Remigiusz Imielin
06/2Sr/2017 Krupa Ryszard Siemianowice Śl
07/4Sr/2017 Lorenz Tadeusz Rybnik
08/4Sr/2017 Gac Sławomir Rydułtowy
09/4Sr/2017 Krzemień Marek Pszów
10/Sr/2017 Chmielewski Edward Radlin
11/Sr/2017 Garbas Jerzy Rydułtowy
12/Sr/2017 Garbas Hilary Rydułtowy
13/4Sr/2017 Głowacki Ryszard Radlin

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość


01/Br.Kol./2017 ZG PTTK Kom. Krajoznawcza Warszawa
02/Br/2017 Sešin Tomas Praga
03/Br/2017 Markova Iveta Praga
04/Br.Kol./2017 Ziobrowski Andrzej Włocławek
05/Br/2017 Orłowski Krzysztof Żory
06/Br/2017 Górecki Zdzisław Rybnik
07/2Br/2017 Krupa Ryszard Siemianowice Śl
08/4Br/2017 Lorenz Tadeusz Rybnik
09/4Br/2017 Krzemień Marek Pszów
10/Br/2017 Garbas Jerzy Rydułtowy
11/Br/2017 Garbas Hilary Rydułtowy
12/4Br/2017 Głowacki Ryszard Radlin
13/2Br/2017 Antonowicz Jacek Rybnik
14/2Br/2017 Kosiński Janusz Rybnik
15/5Br/2017 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl
16/Br/2017 Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec

 

2016

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon/2016 Wojtal Ryszard Katowice
02/3Ho/2016 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
03/3Ho/2016 Tytko Bogdan Czernica
04/2Ho/2016 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
05/3Ho/2016 Gac Sławomir Rydułtowy
06/2Ho/2016 Rotter Piotr Rydułtowy
07/Hon/2016 Reś Stanisław K-ce Kostuchna
08/Hon/2016 Wicher Piotr Kalety
09/Ho/2016 Mazur Krystian Mysłowice
10/Hon/2016 OddziałMiejski PTTK Skarżysko – Kamienna Skarżysko Kamienna

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł/2016 Wojtal Ryszard Katowice
02/3Zł/2016 Gac Sławomir Rydułtowy
03/3Zł/2016 Głowacki Ryszard Radlin
04/Zł/2016 Antonowicz Jacek Rybnik
05/3Zł/2016 Krzemień Marek Pszów
06/Zł/2016 Wicher Piotr Kalety
07/Zł/2016 Krupa Elżbieta Siemianowice Śl.
08/3Zł/2016 Lorenz Tadeusz Rybnik
09/2Zł/2016 Kurpierz Sergiusz Rybnik
10/Zł/2016 Mazur Krystian Mysłowice
11/Zł/2016 OddziałMiejski PTTK Skarżysko – Kamienna Skarżysko Kamienna

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr/2016 Wojtal Ryszard Katowice
02/Sr/2016 Wojtal Jakub Katowice
03/3Sr/2016 Lorenz Tadeusz Rybnik
04/3Sr/2016 Głowacki Ryszard Radlin
05/3Sr/2016 Krzemień Marek Pszów
06/2Sr/2016 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
07/2Sr/2016 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
08/Sr/2016 Grobelny Damian Radlin
09/Sr/2016 Kosiński Janusz Rybnik
10/Sr/2016 Bonk Barbara Bytom
11/Sr/2016 Lang Józef
12/Sr/2016 Wicher Piotr Kalety
13/Sr/2016 Wodecki Czesław Wodzisław Śl.
14/4Sr/2016 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
15/4Sr/2016 Tytko Bogdan Czernica
16/3Sr/2016 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
17/3Sr/2016 Stolarz Jan Radlin
18/2Sr/2016 Warmula Antoni Rybnik
19/Sr/2016 Antonowicz Jacek Rybnik
20/Sr/2016 MazurKrystian Mysłowice
21/Sr/2016 OddziałMiejski PTTK Skarżysko – Kamienna Skarżysko Kamienna

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość
01/Br/2016 Maniecki Waldemar Bielsko – Biała
02/Br/2016 Solij – Pająk Lucyna Wojkowice
03/Br/2016 Żyła Roman Siemianowice Śl.
04/Br/2016 Bromer Kazimierz Lubliniec
05/Br/2016 Strąk Józef Katowice
06/Br/2016 Paderewska Danuta Jaworzno
07/Br/2016 Stachura Wiesław Jaworzno
08/Br/2016 Pabiszczak Leon Chorzów Batory
09/Br/2016 Malarz Wiesław Mikołów
10/Br/2016 Mierzwa Felicjan Siemianowice Śl.
11/Br/2016 Czopka Andrzej Katowice
12/Br/2016 Pluta Józef Chorzów
13Br/2016 Kurtz Piotr Siemianowice Śl.
14/Br/2016 Maszczyk Helena Zawiercie
15/Br/2016 Chrzeszczyk Andrzej Sosnowiec
16/Br/2016 Oczkowski Jan Chorzów
17/Br/2016 Wojtal Ryszard Katowice
18/Br/2016 Wojtal Jakub Katowice
19/Br/2016 Wodecki Czesław Wodzisław Śl.
20/4Br/2016 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
21/2Br/2016 Stolarz Jan Radlin
22/4Br/2016 Tytko Bogdan Czernica
23/3Br/2016 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
24/4Br/2016 Gac Sławomir Rydułtowy
25/3Br/2016 Rotter Piotr Rydułtowy
26/Br/2016 Chmielewski Edward Radlin
27/3Br/2016 Głowacki Ryszard Radlin
28/3Br/2016 Krzemień Marek Pszów
29/Br/2016 Kosiński Janusz Rybnik
30/2Br/2016 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
31/2Br/2016 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
32/Br/2016 Grobelny Damian Radlin
34/Br/2016 Bonk Barbara Bytom
35/Br/2016 Lang Józef
36/Br/2016 Wicher Piotr
37/Br/2016 Mazur Krystian Mysłowice
38/Br/2016 Wodecki Danuta Wodzisław Śl.
39/Br/2016 OddziałMiejski PTTK Skarżysko – Kamienna Skarżysko Kamienna

 2015

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Hon/2015 Siejda Józef Katowice
01/Hon/2015 Bernacki Zygmunt Zabrze
03/Hon/2015 Jańta Michał Gliwice
04/Hon/2015 Jańta Adam Gliwice
05/Hon/2015 Mężyk Piotr Wodzisław Śląski
06/Hon/2015 Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach
07/2Hon/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
08/2Hon/2015 Tytko Bogdan Czernica
09/2Hon/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
10/Hon/2015 Rotter Piotr Rydułtowy
11/Hon/2015 Warmuła Antoni Rybnik
12/2Hon/2015 Stolarz Jan Radlin
13/2Hon/2015 Mazur Alfred Rybnik
14/2Hon/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik
15/2Hon/2015 Głowacki Ryszard Radlin
16/2Hon/2015 Krzemień Marek Pszów
17/Hon/2015 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
18/Hon/2015 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
19/Hon/2015 Marciniak Zenon Katowice

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Zł/2015 Bernacki Zygmunt Zabrze
02/Zł/2015 Jańta Michał Gliwice
03/Zł/2015 Jańta Adam Gliwice
04/Zł/2015 Grobelny Damian Radlin
05/Zł/2015 Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach
06/2Zł/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
07/2Zł/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik
08/2Zł/2015 Stolarz Jan Radlin
09/2Zł/2015 Tytko Bogdan Czernica
10/2Zł/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
11/2Zł/2015 Mazur Alfred Rybnik
12/2Zł/2015 Głowacki Ryszard Radlin
13/2Zł/2015 Krzemien Marek Pszów
14/Zł/2015 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
15/Zł/2015 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śląskie
16/3Zł/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
17/3Zł/2015 Tytko Bogdan Czernica
18/2Zł/2015 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
19/2Zł/2015 Rotter Piotr Rydułtowy
20/Zł/2015 Krupa Ryszard Siemianowice Śl.

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

01/Sr/2015 Bernacki Zygmunt Zabrze
02/Sr/2015 Jańta Michał Gliwice
03/Sr/2015 Jańta Adam Gliwice
04/Sr/2015 Grobelny Damian Radlin
05/Sr/2015 Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach
06/2Sr/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
07/2Sr/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik
08/2Sr/2015 Stolarz Jan Radlin
09/2Sr/2015 Tytko Bogdan Czernica
10/2Sr/2015 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
11/2Sr/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
12/2Sr/2015 Mazur Alfred Rybnik
13/2Sr/2015 Głowacki Ryszard Radlin
14/2Sr/2015 Krzemień Marek Pszów
15/Sr/2015 Skonieczny Ryszard Żory
16/Sr/2015 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
17/Sr/2015 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śl.
18/3Sr/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
19/3Sr/2015 Tytko Bogdan Czernica
20/3Sr/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
21/2Sr/2015 Rotter Piotr Rydułtowy
22/2Sr/2015 Kurpierz Sergiusz Rybnik
23/Sr/2015 Krupa Elżbieta Siemianowice Śl.
24/Sr/2015 Krupa Ryszard Siemianowice Śl.

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość


01/Br/2015 Bernacki Zygmunt Zabrze
02/Br/2015 Jańta Michał Gliwice
03/Br/2015 Jańta Adam Gliwice
04/Br/2015 Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach
05/2Br/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śl.
06/2Br/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik
07/2Br/2015 Stolarz Jan Radlin
08/2Br/2015 Tytko Bogdan Czernica
09/2Br/2015 Menżyk Kazimierz Radlin
10/2Br/2015 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
11/2Br/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
12/2Br/2015 Rotter Piotr Rydułtowy
13/2Br/2015 Warmuła Antoni Rybnik
14/2Br/2015 Mazur Alfred Rybnik
15/2Br/2015 Głowacki Ryszard Radlin
16/2Br/2015 Krzemień Marek Pszów
17/Br/2015 Skonieczny Ryszard Żory
18/Br/2015 Zieliński Sylwester Ruda Śląska
19/Br/2015 Kokoszka Krzysztof Świętochłowice Śl.
20/3Br/2015 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
21/3Br/2015 Tytko Bogdan Czernica
22/3Br/2015 Gac Sławomir Rydułtowy
23/2Br/2015 Kurpierz Sergiusz Rybnik
24/3Br/2015 Mazur Alfred Rybnik
25/3Br/2015 Lorenz Tadeusz Rybnik

2014

STOPIEŃ HONOROWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/Ho/2014 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
002/Ho/2014 Rygulski Andrzej Łaziska Górne
003/Ho/2014 Sokołowski Krzysztof Katowice
004/Ho/2014 Kuczera Mariola Rydułtowy
005/Ho/2014 Kuczera Grzegorz Rydułtowy
006/Ho/2014 Wolny Leszek Katowice
007/Ho/2014 Botor Stanisław Katowice
008/Ho/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
009/Ho/2014 Lorek Michał Pszów
010/Ho/2014 Frydrych Piotr Tychy
011/Ho/2014 Tytko Bogdan Czernica
012/Ho/2014 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
013/Ho/2014 Gac Sławomir Rydułtowy
014/Ho/2014 Krzemień Marek Pszów
015/Ho/2014 Menżyk Kazimierz Radlin
016/Ho/2014 Iwaniuk Bogusław Knurów
017/Hon/2014 Lorenz Tadeusz Rybnik
018/Hon/2014 Stolarz Jan Radlin
019/Hon/2014 Gac Szymon Rydułtowy
020/Hon/2014 Mazur Alfred Rybnik
021/Hon/2014 Kurpierz Sergiusz Rybnik
022/Hon/2014 Bajda Stanisław Tychy

STOPIEŃ ZŁOTY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/Zł/2014 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
002/Zł/2014 Rygulski Andrzej Łaziska Górne
003/Zł/2014 Sokołowski Krzysztof Katowice
004/Zł/2014 Kuczera Mariola Rydułtowy
005/Zł/2014 Kuczera Grzegorz Rydułtowy
006/Zł/2014 Lorek Michał Pszów
007/Zł/2014 Wolny Leszek Katowice
008/ZŁ/2014 Botor Stanisław Katowice
009/Zł/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
010/Zł/2014 Bajda Stanisław Tychy
011/Zł/2014 Włodarczyk Andrzej Jastrzębie
012/Zł/2014 Frydrych Piotr Tychy
013/Zł/2014 Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śląski
014/ZŁ/2014 Stolarz Jan Radlin
015/Zł/2014 Tytko Bogdan Czernica
016/Zł/2014 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
017/Zł/2014 Gac Sławomir Rydułtowy
018/Zł/2014 Mazur Alfred Rybnik
019/Zł/2014 Krzemień Marek Pszów
020/Zł/2014 Menżyk Kazimierz Radlin
021/Zł/2014 Iwaniuk Bogusław Knurów
022/Zł/2014 Słanina Piotr Wodzisław Śląski
023/Zł/2014 Lorenz Tadeusz Rybnik
024/Zł/2014 Gac Bartosz Rydułtowy
025/Zł/2014 Gac Szymon Rydułtowy
026/Zł/2014 Rotter Piotr Rydułtowy
027/Zł/2014 Warmuła Antoni Rybnik
028/Zł/2014 Głowacki Ryszard Radlin
029/Zł/2014 Durlak Michał Rybnik
030/Zł/2014 Kurpierz Sergiusz Rybnik
031/ZŁ/2014 Siejda Józef Katowice
032/Zł/2014 Marciniak Zenon Katowice

STOPIEŃ SREBRNY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość

001/Sr/2014 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
002/Sr/2014 Rygulski Andrzej Łaziska Górne
003/Sr/2014 Wolny Leszek Katowice
004/Sr/2014 Botor Stanisław Katowice
005/Sr/2014 Bajda Stanisław Tychy
006/Sr/2014 Sokołowski Krzysztof Katowice
007/Sr/2014 Frydrych Piotr Tychy
008/Sr/2014 Marciniak Zenon Katowice
009/Sr/2014 Kuczera Mariola Rydułtowy
010/Sr/2014 Kuczera Grzegorz Rydułtowy
011/Sr/2014 Lorek Michał Pszów
012/Sr/2014 Gebler Mirosław Katowice
013/Sr/2014 Siejda Józef Katowice
014/Sr/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
015/Sr/2014 Lorenz Tadeusz Rybnik
016/Sr/2014 Włodarczyk Andrzej Jastrzębie
017/Sr/2014 Tytko Bogdan Czernica
018/Sr/2014 Menżyk Kazimierz Radlin
019/Sr/2014 Humaniuk Andrzej Jastrzębie
020/Sr/2014 Gac Sławomir Rydułtowy
021/Sr/2014 Gac Bartosz Rydułtowy
022/Sr/2014 Gac Szymon Rydułtowy
023/Sr/2014 Krzemień Marek Pszów
024/Sr/2014 Sołtysik Józef Katowice
025/Sr/2014 Durlak Michał Rybnik
026/Sr/2014 Kopystyński Zygmunt Wodzisław
027/Sr/2014 Kurpierz Sergiusz Rybnik
028/Sr/2014 Odrozek Arnold
029/Sr/2014 Stolarz Jan Radlin
030/Sr/2014 Mazur Alfred Rybnik
031/Sr/2014 Iwaniuk Bogusław Knurów
032/Sr/2014 Słanina Piotr Wodzisław Śląski
033/Sr/2014 Słanina Marta Wodzisław Śląski
034/Sr/2014 Głowacki Ryszard Radlin
035/Sr/2014 Rotter Piotr Rydułtowy
036/Sr/2014 Klosa Norbert Ruda Śląska
037/Sr/2014 Warmuła Antoni Rybnik

STOPIEŃ BRĄZOWY

Numer odznaki Nazwisko, Imię miejscowość


001/Br/2014 Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
002/Br/2014 Rygulski Andrzej Łaziska Górne
003/Br/2014 Wolny Leszek Katowice
004/Br/2014 Badura Janusz Chorzów
005/Br/2014 Ogrodny Stanisław Katowice
006/Br/2014 Kaszowicz Zenon Katowice
007/Br/2014 Tendera Jadwiga Katowice
008/Br/2014 Siejda Józef Katowice
009/Br/2014 Sokołowski Krzysztof Katowice
010/Br/2014 Marciniak Zenon Katowice
011/Br/2014 Kopystyński Zygmunt Wodzisław
012/Br/2014 Stolarz Jan Radlin
013/Br/2014 Włodarczyk Andrzej Wodzisław
014/Br/2014 Menżyk Kazimierz Radlin
015/Br/2014 Materzok Dariusz Radlin
016/Br/2014 Materzok Łukasz Radlin
017/Br/2014 Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
018/Br/2014 Gac Sławomir Rydułtowy
019/Br/2014 Gac Bartosz Rydułtowy
020/Br/2014 Gac Szymon Rydułtowy
021/Br/2014 Rotter Piotr Rydułtowy
022/Br/2014 Kuczera Mariola Rydułtowy
023/Br/2014 Kuczera Grzegorz Rydułtowy
024/Br/2014 Mazur Alfred Rybnik
025/Br/2014 Tytko Bogdan Czernica
026/Br/2014 Lorenz Tadeusz Rybnik
027/Br/2014 Gawłowicz Roman Rybnik
028/Br/2014 Gawłowicz Igor Rybnik
029/Br/2014 Markwica Olga
030/Br/2014 Kopka Renata
031/Br/2014 Lach Teresa
032/Br/2014 Kłyza Andrzej Radlin
033/Br/2014 Kłyza Kamil Radlin
034/Br/2014 Koćmierowski Piotr Knurów
035/Br/2014 Głowacki Ryszard Radlin
036/Br/2014 Antonowicz Jacek
037/Br/2014 Rudowski Wiesław Wodzisław
038/Br/2014 Gwoździk Adolf Rydułtowy
039/Br/2014 Warmuła Antoni Rybnik
040/Br/2014 Botor Stanisław Katowice
041/Br/2014 Bajda Stanisław Tychy
042/Br/2014 Kałuża Bronisław Katowice
043/Br/2014 Wróblewski Paweł Katowice
044/Br/2014 Pasek Marcin Katowice
045/Br/2014 Gosz Jan Katowice
046/Br/2014 Lichota Tymoteusz Chorzów
047/Br/2014 Podstawski Dawid Chorzów
048/Br/2014 Dziembała Kamil Chorzów
049/Br/2014 Kotowski Michał Chorzów
050/Br/2014 Ciesielski Mariusz Chorzów
051/Br/2014 Krzemień Marek Pszów
053/Br/2014 Frydrych Piotr Tychy
054/Br/2014 Grobelny Damian Radlin
052/Br/2014 Lorek Michał Pszów
055/Br/2014 Gebler Mirosław Katowice
056/Br/2014 Stawiarczyk Władysław Gliwice
057/Br/2014 Sołtysik Józef Katowice
058/Br/2014 Durlak Michał Rybnik
059/Br/2014 Kurpierz Sergiusz Rybnik
060/Br/2014 Odrozek Arnold
061/Br/2014 Iwaniuk Bogusław Knurów
062/Br/2014 Słanina Piotr Wodzisław Śląski
063/Br/2014 Słanina Marta Wodzisław Śląski
065/Br/2014 Plaza Sebastian Ruda Śląska
064/Br/2014 Klosa Norbert Ruda Śląska
066/Br/2014 Krupa Elżbieta Siemianowice Śl.
067/Br/2014 Krupa Ryszard Siemianowice Śl.
068/Br/2014 Bednorz Remigiusz Imielin