Zdobywcy odznaki

2020
Stopień brązowy

222. Roda-Bałabuch Anna Gdańsk

223. Roda Grzegorz Gdańsk

224. Roda Piotr Gdańsk

225. Majoch Urszula Kłodzko

226. Majoch Czesław Kłodzko

227. Grajczak Krystian Gniezno

228. Kaczmarek Teresa Żyrardów

229. Kaczmarek Adam Żyrardów

230. Karch Bogusław Jaworzno

231. Jędrzejewski Cezary Warszawa

232. Szewczyk Krzysztof Katowice

233. Skibicka Teresa Katowice

234. Pilarski Piotr Ostrów Wielkopolski

                                  2020                                     Stopień srebrny

144. Roda-Bałabuch Anna Gdańsk

145. Roda Grzegorz Gdańsk

146. Roda Piotr Gdańsk

147. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski

148. Majoch Urszula Kłodzko

149. Majoch Czesław Kłodzko

150. Gac Sławomir Rydułtowy

151. Karch Bogusław Jaworzno

152. Jednoróg Czeslaw Żagań

153. Kaczmarek Adam Żyrardów

154. Kaczmarek Teresa Żyrardów

155. Kaczmarek Remigiusz Żyrardów

156. Kaczmarek Kamila Żyrardów

157. Szewczyk Krzysztof Katowice

158. Skibicka Teresa Katowice

159. Pilarski Piotr Ostrów Wielkopolski

                                      2020                                       Stopień złoty

104. Seszin Iveta Praga Czechy

105. Seszin Tomasz Praga Czechy

106. Roda-Bałabuch Anna Gdańsk

107. Roda Grzegorz Gdańsk

108. Roda Piotr Gdańsk

109. Lancman Marek Rybnik

110. Majoch Urszula Kłodzko

111. Majoch Czesław Kłodzko

112. Karch Bogusław Jaworzno

113. Gac Sławomir Rydułtowy

114. Jednoróg Czeslaw Żagań

115. Kaczmarek Adam Żyrardów

116. Kaczmarek Teresa Żyrardów

117. Kaczmarek Remigiusz Żyrardów

118. Kaczmarek Kamila Żyrardów

119. Kaczmarek Janusz Wrocław

120. Likos Andrzej Radlin

121. Prasoł Danuta Ornontowice

122. Prasoł Arkadiusz Ornontowice

123. Pilarski Piotr Ostrów Wielkopolski

2020

Stopień duży brązowy

55. Pelc Maria Oświęcim 

56. Bednorz Remigiusz Imielin

57. Seszin Iveta Praga Czechy

58. Seszin Tomasz Praga Czechy

59. Sęk Jaroslaw Chrzanów

60. Więcek Bogdan Piła Kościelecka

61. Treichel Marlena Pokrzywno

62. Treichel Jacek Pokrzywno

63.  Kaczmarek Piotr Łowicz

64.  Falska Elżbieta Gliwice

65. Gac Sławomir Rydułtowy

66. Karch Bogusław Jaworzno

67. Niewińska Katarzyna Czerwionka Leszczyny

68. Prasoł Arkadiusz Ornontowice

69. Prasoł Danuta Ornontowice


                                   2020

Stopień duży srebrny

30. Pelc Maria Oświęcim

31. Więcek Bogdan Piła Kościelecka

32. Kaźmierczak Lech Zielona Góra

33. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój

34. Kaczmarek Piotr Łowicz

35. Tytko Bogdan Czernica

36. Lorek Michał Pszów

37. Marciniak Zenon Katowice

38. Karch Jadwiga Jaworzno

39. Karch Bogusław Jaworzno

40. Radomska Małgorzata Gliwice

41. Radomski Stanisław Gliwice

42. Prasoł Danuta Ornontowice

43. Prasoł Arkadiusz Ornontowice

2020

Stopień duży złoty

13. Pelc Krzysztof Oświęcim

14. Warmuła Antoni Rybnik

15. Wodecka Danuta Wodzislaw Śląski

16. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski

17. Bajda Stanisław Tychy

18. Frydrych Piotr Tychy

19. Kaźmierczak Lech Zielona Góra

20. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój

21. Siejda Józef Katowice

22. Marciniak Zenon Katowice

23. Kotarski Marian Myszków

24. Ryszka Jan Mysłowice

25. Krzemień Marek Pszów

26. Karch Jadwiga Jaworzno

27. Karch Bogusław Jaworzno

28. Antonowicz Jacek Rybnik

29. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

2020

Stopień duży platynowy

1. Iwaniuk Bogusław Knurów

2. Wierzbicki Janusz Skwierzyna

3.Kubik Antoni Pszczyna

4.Morawiec Gerard Gorzyczki

5.Bajda Stanisław Tychy

6.Ahnert Janusz Studzionka

7. Antończak Lucyna Studzionka

8.Wojtal Ryszard Katowice

9.Frydrych Piotr Tychy

10. Marciniak Zenon Katowice

11. Krzemień Marek Pszów

12. Kotarski Marian Myszków

13. Warmuła Antoni Rybnik

14. Antonowicz Jacek Rybnik

15. Lorenz Tadeusz Rybnik

16. Stawiarczyk Władysław Gliwice

17. Szerszeń Jarosław Gliwice

18. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

2020

Stopień duży diamentowy

1.Ahnert Janusz Studzionka

2. Antonczak Lucyna Studzionka

2019
Stopień brązowy

198. Jakóbiak Grzegorz Legionowo

199. Jakóbiak Emil Legionowo

200. Jaskuła Amelia Świdnica

201. Jaskuła Joanna Świdnica

202. Jaskuła Konrad Świdnica

203. Niewińska Katarzyna Czerwionka-Leszczyny

204. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

205. Siłuch Damian Lublin

206. Purgał Łukasz Łódź

207. Stawiarczyk Władysław Gliwice

208. Szczerbowski Andrzej Czechowice Dziedzice

209. Rakowski Piotr Warszawa

210. Szerszeń Jarosław Gliwice

211. Prasoł Arkadiusz Ornontowice

212. Prasoł Danuta Ornontowice

213. Woźniak Monika Mielec

214. Woźniak Arkadiusz Mielec

215. Górka Szymon Warszawa

216. Węglowska Stanisława Sokołów Młp.

217. Węglowski Eugeniusz Sokołów Młp.

218. Satoka Maria Bolesławiec

219. Sadkiewicz Janusz Świdnica

220. Piechówka Grażyna Bytom

221. Domagalska-Łabedzka Anna Żmigród

                                  2019                                     Stopień srebrny

116. Kaczmarek Janusz Wrocław

117. Ziobrowska Wioletta Świdnica

118. Kłosowska Ewa Tuchola

119.  Lorbiecki Krzysztof Tuchola

120. Jaskuła Amelia Świdnica

121. Jaskuła Joanna Świdnica

122. Sawicka Joanna Mrozy

123. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice

124. Mojżysz Mirela Czyżowice

125. Niewińska Katarzyna Czerwionka-Leszczyny

126. Reszewska Hanna Bydgoszcz

127. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

128. Pelc Maria Oświęcim

129. Świgoń Jerzy Poznań

130. Stawiarczyk Władysław Gliwice

131. Szczerbowski Andrzej Czechowice Dziedzice

132. Rakowski Piotr Warszawa

133. Szerszeń Jarosław Gliwice

134. Prasoł Danuta Ornontowice

135. Prasoł Arkadiusz Ornontowice

136. Kowalski Andrzej Warszawa

137. Purgał Łukasz Łódź

138. Garbas Jarzy Rydułtowy

139.Węglowska Stanisława Sokołów Młp.

140. Węglowski Eugeniusz Sokołów Młp.

141. Wójcik Zbigniew Brody

142. Buchman Andrzej Warszawa

143. Milewski Bernard Maszewo Duże

                                      2019                                       Stopień złoty

85. Piekutowska Irena Bydgoszcz

86. Kłosowska Ewa Tuchola

87. Lorbiecki Krzysztof Tuchola

88. Sawicka Joanna Mrozy

89. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice

90. Mojżysz Mirela Czyżowice

91. Niewińska Katarzyna Czerwionka-Leszczyny

92. Falska Elżbieta Gliwice

93. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec

94. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

95. Pelc Maria Oświęcim

96. Stawiarczyk Władysław Gliwice

97. Szerszeń Jarosław Gliwice

98. Głowacki Ryszard Radlin

99. Purgał Łukasz Łódź

100. Lackowska Izabela Radom

101. Wójcik Zbigniew Brody

102. Lorek Michał Pszów

103. Strzelczyk Zbigniew Warszawa

2019

Stopień duży brązowy

39. Menżyk Kazimierz Radlin

40. Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski

41. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

42. Kaźmierczak Lech Zielona Góra

43. Stawiarczyk Władysław Gliwice

44. Ahnert Janusz Studzionka

45. Antończak Lucyna Studzionka

46. Szerszeń Jarosław Gliwice

47. Krzemień Beata Pszów

48. Tytko Bogdan Czernica

49. Radomski Stanisław Gliwice

50. Radomska Małgorzata Gliwice

51. Lackowska Izabela Radom

52. Prościak Mariusz Sosnowiec

53. Lorek Michał Pszów

54. Mazur Krystian Mysłowice

2019

Stopień duży srebrny

13. Warmuła Antoni Rybnik

14.  Wodecki Czesław Wodzisław Śląski

15. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski

16. Paśkiewicz Jerzy Rzeszów

17. Stawiarczyk Władysław Gliwice

18. Ahnert Janusz Studzionka

19. Antończak Lucyna Studzionka

20. Bajda Stanisław Tychy

21. Frydrych Piotr Tychy

22. Morawiec Gerard Gorzyczki

23. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śl.

24. Szerszeń Jarosław Gliwice

25. Wojciechowski Zbigniew Tychy

26. Antonowicz Jacek Rybnik

27. Siejda Józef Katowice

28. Sokołowski Krzysztof Mysłowice

29. Ryszka Jan Mysłowice

2019

Stopień duży złoty

7. Lorenz Tadeusz Rybnik

8. Stawiarczyk Władysław Gliwice

9. Ahnert Janusz Studzionka

10. Antończak Lucyna Studzionka

11. Morawiec Gerard Gorzyczki

12. Szerszeń Jarosław Gliwice

2019

Stopień honorowy

9. Lorenz Tadeusz Rybnik

10. Stawiarczyk Władysław Gliwice

11. Ahnert Janusz Studzionka

12. Antończak Lucyna Studzionka

13. Szerszeń Jarosław Gliwice

14. Morawiec Gerard Gorzyczki

2018
Stopień brązowy

  1.  Kłosowska Ewa Tuchola
  2.  Lorbiecki Krzysztof Tuchola
  3.  Wasilewski Jerzy Łódź
  4.  Piekutowska Irena Bydgoszcz
  5.  Stypa Martyna Sandomierz
  6.  Koziara Piotr Wrocław
  7.  Herok Dariusz Rybnik
  8.  Nowak Mirosław Turza Śląska
  9.  Kapczyński Ryszard Bytom
  10.  Buron Leszek Knurów
  11.  Świetlicka Marta Cieszyn
  12.  Piekarz Tadeusz Bytom
  13. Piotrowicz Maciej Przemyśl
  14. Osmelak Agnieszka Szczecin
  15. Osmelak Leszek Szczecin
  16. Osmelak Maria Szczecin
  17. Osmelak Michał Szczecin
  18. Górzyńska Krystyna Bydgoszcz
  19. Imiełowski Jan Myszków
  20. Kaczmarek Piotr Łowicz
  21. Skorol Mirosław Rybnik
  22. Ryszewska Hanna Bydgoszcz
  23. Szynk Henryk Wrocław
  24. Koba Alicja Jaworzno
  25. Koba Marek Jaworzno
  26. Cytowska Brygida Świnoujście
  27. Cytowski Bogdan Świnoujście
  28. Ahnert Janusz Studzionka
  29. Antończak Lucyna Studzionka
  30. Grzywiński Wiesław Studzionka
  31. Kaczmarek Kamila Źyrardów
  32. Kaczmarek Remigiusz Żyrardów
  33. Buczko Stanisław Piotrków Trybunalski
  34. Świgoń Jerzy Poznań
  35. Strzelczyk Zbigniew Warszawa
  36. Bojczuk Paweł Tychy
  37. Wójcik Zbigniew Brody
  38. Majdański Henryk Wrocław
  39. Kowalska Renata Wrocław
  40. Kowalski Andrzej Warszawa
  41. Buchman Andrzej Warszawa
  42. Więckowski Tadeusz Zabrze
  43. Wicher Piotr Kalety
  44. Marchwicki Antoni Kraków
  45. Pelc Krzysztof Oświęcim
  46. Pelc Maria Oświęcim
  47. Garbas Jerzy Rydułtowy
  48. Okoński Kazimierz Tychy
  49. Czosnyka Mariusz Tychy
  50. Giczel Krzysztof Tychy
  51. Kościółkiewicz Jerzy Katowice
  52. Maciejuk Danuta Tychy
  53. Bednorz Remigiusz Imielin
  54. Milewski Bernard Maszewo Duże

                                  2018                                     Stopień srebrny

  1.  Piekutowska Irena  Bydgoszcz
  2.  Piasecki Adam Kórnik
  3.  Stypa Martyna Sandomierz
  4.  Koziara Piotr Wrocław
  5.  Herok Dariusz Rybnik
  6.  Markowa Iveta Praga
  7.  Seszin Tomasz Praga
  8.  Nowak Mirosław Turza Śląska
  9.  Kapczyński Ryszard Bytom
  10.  Burdon Leszek Knurów
  11.  Świetlicka Marta Cieszyn
  12.  Piekarz Tadeusz Bytom
  13. Piotrowicz Maciej Przemyśl
  14. Osmelak Agnieszka Szczecin
  15. Osmelak Leszek Szczecin
  16. Osmelak Maria Szczecin
  17. Osmelak Michał Szczecin
  18. Imiełowski Jan Myszków
  19. Podleśny Robert Rybnik
  20. Milewski Janusz Jelenia Góra
  21. Kaczmarek Piotr Łowicz
  22. Radomska Małgorzata Gliwice
  23. Radomski Stanisław Gliwice
  24. Ahnert Janusz Studzionka
  25. Antończak Lucyna Studzionka
  26. Grzywiński Wiesław Studzionka
  27. Strzelczyk Zbigniew Warszawa
  28. Bojczuk Paweł Tychy
  29. Więckowski Tadeusz Zabrze
  30. Wicher Piotr Kalety
  31. Szynk Henryk Wrocław
  32. Pelc Krzysztof Oświęcim
  33. Okoński Kazimierz Tychy
  34. Łyczko Bogusław Radlin
  35. Łyczko Małgorzata Radlin
  36. Bednorz Remigiusz Imielin

                                      2018                                       Stopień złoty

  1.  Kowalski Piotr Poniatowa
  2.  Jachym Stanisław Sobolów
  3.  Świetlicka Marta Cieszyn
  4.  Sęk Jarosław Chrzanów
  5.  Więcek Bogdan Piła Kościelecka
  6. Herok Dariusz Rybnik
  7. Osmelak Agnieszka Szczecin
  8. Osmelak Leszek Szczecin
  9. Osmelak Maria Szczecin
  10. Osmelak Michał Szczecin
  11. Imiełowski Jan Myszków
  12. Morawiec Gerard Gorzyczki
  13. Ahnert Janusz Studzionka
  14. Antończak Lucyna Studzionka
  15. Warmula Antoni Rybnik
  16. Piasecki Adam Kórnik
  17. Krzemień Beata Pszów
  18. Grzywiński Wiesław Studzionka
  19. Radomska Małgorzata Gliwice
  20. Radomski Stanisław Gliwice
  21. Prościak Mariusz Sosnowiec
  22. Piekarz Tadeusz Bytom
  23. Grobelny Damian Radlin
  24. Pelc Krzysztof Oświęcim
  25. Łyczko Bogusław Radlin
  26. Łyczko Małgorzata Radlin
  27. Kaczmarek Piotr Łowicz
  28. Bednorz Remigiusz Imielin
2018

Stopień duży brązowy

  1.  Iwaniuk Bogusław Knurów
  2.  Reszewicz Adam Legnica
  3.  Kubik Antoni Pszczyna
  4. Wojtal Beata Katowice
  5. Wodecka Danuta Wodzisław Śl.
  6. Wodecki Czesław Wodzisław Śl.
  7. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śl.
  8. Morawiec Gerard Gorzyczki
  9. Blezień Bolesław Wodzisław Śl.
  10. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
  11. Warmula Antoni Rybnik
  12. Wojciechowski Zbigniew Tychy
  13. Sokołowski Krzysztof Katowice
  14. Karch Jadwiga Jaworzno
  15. Świetlicka Marta Cieszyn
  16. Kaszowicz Zenon Katowice
  17. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
  18. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
  19. Siejda Józef Katowice
  20. Pelc Krzysztof Oświęcim
  21. Ogonowska Katarzyna Ozorków

2018

Stopień duży srebrny

  1.  Iwaniuk Bogusław Knurów
  2.  Wierzbicki Janusz Skwierzyna
  3. Wojtal Ryszard Katowice
  4. Kubik Antoni Pszczyna
  5. Lorenz Tadeusz Rybnik
  6. Krzemień Marek Pszów
  7. Kotarski Marian Myszków
  8. Pelc Krzysztof Oświęcim
  9. Ogonowska Katarzyna Ozorków

2018

Stopień duży złoty

  1.  Iwaniuk Bogusław Knurów
  2. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
  3. Kubik Antoni Pszczyna
  4. Wojtal Ryszard Katowice

2018

Stopień honorowy

  1.  Iwaniuk Bogusław Knurów
  2. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
  3. Kubik Antoni Pszczyna
  4. Wojtal Ryszard Katowice
  5. Grzywiński Wiesław Studzionka

2017
Stopień brązowy

  1. Markova Iveta Praga
  2. Seszin Tomasz Praga
  3. Mojżysz Konstancjusz Czyżowice
  4. Mojżysz Mirela Czyżowice
  5. Górecki Zdzisław Rybnik
  6. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
  7. Regionalna Pracownia Krajoznawcza    PTTK   Katowice
  8. Karch Jadwiga Jaworzno
  9. Prościak Mariusz Sosnowiec
  10. Zegarek Tomasz Zawiercie
  11. Skiba Danuta Myszków
  12. Sawicka Joanna Mrozy
  13. Piasecki Adam Kórnik
  14. Puszczynski Tomasz Konin
  15. Chełmiński Andrzej Jastrzębie Zdrój
  16. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie Zdrój
  17. Sankala Katarzyna Pszów
  18. Kaszowicz Zenon Katowice
  19. Kamińska Elżbieta Bydgoszcz
  20. Ogonowska Katarzyna Ozorków
  21. Kowalski Piotr Poniatowa
  22. Zdenecki Jacek Dzierzkowice
  23. Lackowska Izabela Radom
  24. Kaczmarek Janusz Wrocław
  25. Perlik Tadeusz Toruń
  26. Milewski Janusz Opole
  27. Jednoróg Czesław Żagań
  28. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
  29. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
  30. Jabłoński Ryszard Tychy
  31. Marciniak Zenon Katowice
  32. Warmuła Antoni Rybnik
  33. Koleśnik Katarzyna Warszawa
  34. Koleśnik Jan Warszawa
  35. Milewski Janusz Zielona Góra
  36. Jachym Stanisław Sobolów
  37. Falska Elżbieta Gliwice
  38. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
  39. Radomska Małgorzata Gliwice
  40. Radomski Stanisław Gliwice
  41. Kubik Antoni Pszczyna
  42. Sorkowicz Aleksander Cieszyn
  43. Kwiatkowski Janusz Tychy
  44. Zając Danuta Bydgoszcz

                                  2017                                     Stopień srebrny

  1. Górecki Zdzisław Rybnik
  2. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
  3. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
  4. Regionalna Pracownia Krajoznawcza  PTTK Katowice
  5. Karch Jadwiga Jaworzno
  6. Zegarek Tomasz Zawiercie
  7. Skiba Danuta Myszków
  8. Puszczynski Tomasz Konin
  9. Chełmiński Andrzej Jastrzębie Zdrój
  10. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie Zdrój
  11. Kaszowicz Zenon Katowice
  12. Kowalczyk Daniel Tychy
  13. Ogonowska Katarzyna Ozorków
  14. Lackowska Izabela Radom
  15. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
  16. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
  17. Marciniak Zenon Katowice
  18. Warmuła Antoni Rybnik
  19. Kowalski Piotr Poniatowa
  20. Krzemień Beata Pszów
  21. Prościak Mariusz Sosnowiec
  22. Falska Elżbieta Gliwice
  23. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
  24. Kubik Antoni Pszczyna
  25. Jachym Stanisław Sobolów
  26. Dera Wojciech Poznań
  27. Sorkowicz Aleksander Cieszyn
  28. Kwiatkowski Janusz Tychy

                                      2017                                       Stopień złoty

  1. Reszewicz Adam Legnica
  2. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
  3. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
  4. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
  5. Kuczera Mariola Rydułtowy
  6. Górecki Zdzisław Rybnik
  7. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
  8. Regionalna Pracownia Krajoznawcza  PTTK Katowice
  9. Zegarek Tomasz Zawiercie
  10. Karch Jadwiga Jaworzno
  11. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie Zdrój
  12. Puszczynski Tomasz Konin
  13. Kaszowicz Zenon Katowice
  14. Kowalczyk Daniel Tychy
  15. Ogonowska Katarzyna Ozorków
  16. Kuberek Kacper Tarnowskie Góry
  17. Frej Eugeniusz Tarnowskie Góry
  18. Marciniak Zenon Katowice
  19. Kowol Piotr Pszów
  20. Lorek Michał Pszów
  21. Kaźmierczak Lech Zielona Góra
  22. Kubik Antoni Pszczyna
  23. Dera Wojciech Poznań
  24. Kosiński Janusz Rybnik
  25. Tytko Bogdan Czernica
2017

Stopień duży brązowy

    1. Furmanek Czesław Jasło
    2. Tatarczyk Adam Rybnik
    3. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
    4. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
    5. Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK Katowice
    6. Kotarski Marian Myszków
    7. Kotarska Wacława Myszków
    8. Wojtal Ryszard Katowice
    9. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
    10. Bieńkowski Mariusz Jastrzębie Zdrój
    11. Bajda Stanisław Tychy
    12. Frydrych Piotr Tychy
    13. Marciniak Zenon Katowice
    14. Antonowicz Jacek Rybnik
    15. Krzemień Marek Pszów
    16. Lorenz Tadeusz Rybnik
    17. Ryszka Jan Mysłowice

2017

Stopień duży srebrny

    1. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
    2. Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK Katowice
    3. Furmanek Czesław Jasło

2017

Stopień duży złoty

    1. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
    2. Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK Katowice

Stopień honorowy

  1. Ks. Dziekan Konopka Bogusław Ziębice
  2. ZG PTTK Komisja Krajoznawcza Warszawa
  3. Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK Katowice

2016
Stopień brązowy

    1. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
    2. Wodecka Danuta Wodzisława Śląski
    3. Likos Andrzej Radlin
    4. Kuczera Mariola Rydułtowy
    5. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
    6. Morawiec Gerard Gorzyczki
    7. Furmanek Czesław Jasło
    8. Kotarska Wacława Myszków
    9. Kotarski Marian Myszków
    10. Siejda Józef Katowice
    11. Rygulski Andrzej Łaziska Górne
    12. Ziobrowska Wioletta Świdnica
    13. Wojtal Ryszard Katowice
    14. Wojtal Beata Katowice
    15. Wojtal Jakub Katowice
    16. Lancman Marek Rybnik
    17. Antończyk Urszula Zabierzów Bocheński
    18. Stolarz Jan Radlin
    19. Lazar Maria Rybnik
    20. Głowacki Ryszard Radlin
    21. Brzezina Eugeniusz Rybnik
    22. Tatarczyk Adam Rybnik
    23. Syrnik Dagmara Rybnik
    24. Materzok Dariusz Radlin
    25. Lorenz Tadeusz Rybnik
    26. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śląski
    27. Grobelny Damian Radlin
    28. Grobelny Grażyna Radlin
    29. Tytko Bogdan Czernica
    30. Bugiel Andrzej Wodzisław Śląski
    31. Bugiel Mariola Wodzisław Śląski
    32. Bugiel Krzysztof Wodzisław Śląski
    33. Menżyk Kazimierz Radlin
    34. Menżyk Irena Radlin
    35. Menżyk Maria Radlin
    36. Menżyk Martyna Radlin
    37. Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
    38. Gawliczek Izabela Wodzisław Śląski
    39. Kłyza Kamil Radlin
    40. Kłyza Andrzej Radlin
    41. Krzemień Marek Pszów
    42. Krzemień Beata Pszów
    43. Krzemień Kamil Pszów
    44. Antonowicz Jacek Rybnik
    45. Antonowicz Jakub Rybnik
    46. Antonowicz Grażyna Rybnik
    47. Ryczek Leszek Radlin
    48. Ryczek Jolanta Radlin
    49. Kurpierz Sergiusz Rybnik
    50. Kosiński Janusz Rybnik
    51. Wolny Grażyna Marklowice
    52. Dzierżęga Kaja Marklowice
    53. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
    54. Popielarz Artur Wodzisław Śląski
    55. Nowakowska Beata Radlin
    56. Nowakowska Joanna Radlin
    57. Nowakowski Tomasz Radlin
    58. Rajca Danuta Marklowice
    59. Rajca Maciej Marklowice
    60. Targosz Wiktoria Wodzisław Śląski
    61. Iwaniuk Bogusław Knurów
    62. Targosz Dominika Wodzisław Śląski
    63. Mazur Alfred Rybnik
    64. Konopka Ryszard Myszków
    65. Czarnecki Zbigniew Myszków
    66. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
    67. Gac Sławomir Rydułtowy
    68. Machała Henryk Pszczyna
    69. Zysiak Andrzej Myszków
    70. Kawalerowicz Janina Wodzisław Śląski
    71. Kawalerowicz Kazimierz Wodzisław Śląski
    72. Reszewicz Adam Legnica
    73. Fudała Ryszard Wodzisław Śląski
    74. Blezień Bolesław Wodzisław Śląski
    75. Sokołowski Krzysztof Katowice
    76. Ochman Jan Katowice
    77. Bajda Stanisław Tychy
    78. Kowalczyk Daniel Tychy
    79. Wojciechowski Zbigniew Tychy
    80. Dera Wojciech Poznań
    81. Dzidowski Marek Myszków
    82. Frydrych Piotr Tychy
    83. Mazurek-Przystał Antonina Tychy
    84. Podleśny Robert Rybnik
    85. Kowol Piotr Pszów
    86. Kowalczyk Zbigniew Bolesławiec
    87. Sęk Jarosław Chrzanów
    88. Więcek Bogdan Piła Kościelecka
    89. Ryszka Jan Mysłowice
    90. Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śląskie
    91. Łyczko Bogusław Radlin
    92. Łyczko Małgorzata Radlin
    93. Jańta Michał Gliwice
    94. Jańta Adam Gliwice
    95. Jańta Katarzyna Gliwice
    96. Mazur Krystian Mysłowice
    97. Treichel Marlena Pokrzywno
    98. Treichel Jacek Pokrzywno
    99. Lorek Michał Pszów
                                    2016  

                                        Stopień srebrny

    1. Kotarska Wacława Myszków
    2. Kotarski Marian Myszków
    3. Kuczera Mariola Rydułtowy
    4. Kuczera Grzegorz Rydułtowy
    5. Siejda Józef Katowice
    6. Iwaniuk Bogusław Knurów
    7. Likos Andrzej Radlin
    8. Wodecki Czesław Wodzisław Śląski
    9. Wodecka Danuta Wodzisław Śląski
    10. Wojtal Ryszard Katowice
    11. Wojtal Beata Katowice
    12. Wojtal Jakub Katowice
    13. Fyrmanek Czesław Jasło
    14. Lancman Marek Rybnik
    15. Konopka Ryszard Myszków
    16. Morawiec Gerard Gorzyczki
    17. Czarnecki Zbigniew Myszków
    18. Menżyk Kazimierz Radlin
    19. Tytko Bogdan Czernica
    20. Machała Henryk Pszczyna
    21. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
    22. Krzemień Marek Pszów
    23. Lorenz Tadeusz Rybnik
    24. Zysiak Andrzej Myszków
    25. Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
    26. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śląski
    27. Grobelny Damian Radlin
    28. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
    29. Blezień Bolesław Wodzisław Śląski
    30. Antonowicz Jacek Rybnik
    31. Głowacki Ryszard Radlin
    32. Sokołowski Krzysztof Katowice
    33. Ochman Jan Katowice
    34. Bajda Stanisław Tychy
    35. Wojciechowski Zbigniew Tychy
    36. Kurpierz Sergiusz Rybnik
    37. Frydrych Piotr Tychy
    38. Mazurek-Przystał Antonina Tychy
    39. Kowol Piotr Pszów
    40. Tatarczyk Adam Rybnik
    41. Sęk Jarosław Chrzanów
    42. Więcek Bogdan Piła Kościelecka
    43. Reszewicz Adam Legnica
    44. Ryszka Jan Mysłowice
    45. Jańta Michał Gliwice
    46. Jańta Adam Gliwice
    47. Mazur Krystian Mysłowice
    48. Treichel Marlena Pokrzywno
    49. Treichel Jacek Pokrzywno
    50. Lorek Michał Pszów
    51. Kosiński Janusz Rybnik

2016
Stopień złoty

    1. Iwaniuk Bogusław Knurów
    2. Wojtal Ryszard Katowice
    3. Furmanek Czesław Jasło
    4. Konopka Ryszard Myszków
    5. Siejda Józef Katowice
    6. Menżyk Kazimierz Radlin
    7. Machała Henryk Pszczyna
    8. Humaniuk Andrzej Jastrzębie Zdrój
    9. Kotarska Wacława Myszków
    10. Kotarski Marian Myszków
    11. Krzemień Marek Pszów
    12. Lorenz Tadeusz Rybnik
    13. Gawliczek Jerzy Wodzisław Śląski
    14. Wojtal Jakub Katowice
    15. Wojtal Beata Katowice
    16. Kopystyński Zygmunt Wodzisław Śląski
    17. Blezień Bolesław Wodzisław Śląski
    18. Wierzbicki Janusz Skwierzyna
    19. Antonowicz Jacek Rybnik
    20. Sokołowski Krzysztof Katowice
    21. Bajda Stanisław Tychy
    22. Wojciechowski Zbigniew Tychy
    23. Mazurek-Przystał Antonina Tychy
    24. Tatarczyk Adam Rybnik
    25. Ryszka Jan Mysłowice
    26. Frydrych Piotr Tychy
    27. Jańta Michał Gliwice
    28. Jańta Adam Gliwice
    29. Mazur Krystian Mysłowice
    30. Treichel Marlena Pokrzywno
    31. Treichel Jacek Pokrzywno